Premier League napad
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Gwiazdy futbolu zaatakowane w biały dzień na ulicy. Piłkarz odstraszył bandytów w wyjątkowy sposób [WIDEO]

Premier League słynie z niesamowitych meczów i wielkich piłkarzy. Dwaj z nich przeżyli jakiś czas temu przerażającą sytuację na ulicy w środku dnia. Na szczęście nie doszło do dramatu, choć sytuacja nie była oczywista.

Premier League kojarzy się wielu osobom z ciekawymi akcjami, także tymi, które dzieją się poza boiskiem. Sytuacja, która wydarzyła się kilka miesięcy temu, była jednak zupełnie niespodziewana i z pewnością każdy wolałby jej uniknąć. Do internetu trafiło zupełnie nowe nagranie, które przedstawia, jak wyglądała napaść na znanych zawodników. Filmik podbija media społecznościowe.

Wszystko przez to, że piłkarz nie spanikował i zachował się wręcz fantastycznie. Trudno było spodziewać się, że będzie on myślał racjonalnie w tak trudnej, niebezpiecznej, a przede wszystkim zupełnie niespodziewanej sytuacji, w której się znalazł. Sami bandyci postanowili uciec z miejsca zbrodni gdy zobaczyli, że mają do czynienia z osobą, która się ich nie boi.

Jest komunikat władz ws. zwolnienia trenera reprezentacji. Padła jasna deklaracjaJest komunikat władz ws. zwolnienia trenera reprezentacji. Padła jasna deklaracjaCzytaj dalej

Premier League słynie z ciekawych akcji

Najnowsze nagranie przedstawia Mesuta Ozila i Seada Kolasinaca, zawodników Arsenalu, znajdujących się na jednej z ulic w Londynie. Nagle do zawodników podjechało dwóch złodziei na motorze, którzy chcieli prawdopodobnie okraść zawodników. Ich zachowanie zarejestrowała kamera monitoringu. Pomimo gróźb nożem reprezentant Niemiec nie spanikował.

Sead Kolasinac nawet nie drgnął, a wręcz sam nastraszył bandytów na tyle, że ci odjechali ze strachem. Nowe nagranie z miejsca zdarzenia podbija internet, a kibice zgodnie twierdzą, że obrońca wykazał się wielką odwagą również w sytuacji pozaboiskowej. Miał prawo śmiertelnie się wystraszyć, jednak zdecydował się na ruch, dzięki któremu jest podziwiany przez internautów.

ZOBACZ NAGRANIE Z UDZIAŁEM GWIAZD PREMIER LEAGUE:

New video shows Mesut Ozil and Sead Kolasinac confronting knife-wielding moped thugs

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News