Reprezentacja Polski kontuzja
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Stycznia 2020

Smutna wiadomość dla reprezentacji Polski. Poważna kontuzja gwiazdy. Fani zrozpaczeni

Premier League w tym sezonie jest wyjątkowo niefortunna dla reprezentanta Polski. Zawodnik, który występował dzisiaj w meczu najwyższej klasy rozgrywkowej, opuścił boisko z potworną kontuzją. Kibice reprezentacji i jego drużyny są wyjątkowo zaniepokojeni.

Premier League jest wyjątkowo mało fartowna dla reprezentanta Polski. Zawodnik, który wrócił przed chwilą z kontuzji, odniósł dzisiaj uraz, przez który jego kontuzja ponowiła się. Kibice reprezentacji Polski i ekipy "Młotów" mogą być zaniepokojeni - dochodzenie do pełni zdrowia Polaka może jeszcze trochę potrwać. Nie da się ukryć, że dzisiejsze zdarzenia w trakcie meczu bardzo zabolały samego zawodnika, który wprost nie mógł się doczekać, aż wróci na plac gry.

Gigantyczny triumf reprezentacji Polski. Osiągnęliśmy ogromny sukces, prawdziwy pokaz gryGigantyczny triumf reprezentacji Polski. Osiągnęliśmy ogromny sukces, prawdziwy pokaz gryCzytaj dalej

Premier League. Polak z kolejną kontuzją w tym sezonie

Piłkarzem, dla którego los jest wyjątkowo niełaskawy w tym sezonie, jest Łukasz Fabiański. Podstawowy golkiper West Hamu wystąpił od pierwszej minuty meczu "Młotów" z Sheffield United. Zawodnik zszedł w 15 minucie meczu z potwornym bólem. Mówi się o tym, że poprzedni uraz zawodnika ponowił się i jego rehabilitacja potrwa przez kolejne tygodnie.

Stan zawodnika bardzo martwi kibiców West Hamu, którzy w byłym bramkarzu Legii widzą jedyną szansę na utrzymanie drużyny w Premier League. Zawodnik w czasie kontuzji podziwiał, jak jego koledzy przegrywają kolejne mecze. Dopiero gdy Fabiański wrócił do bramki "Młotów" drużyna zaczęła punktować i oddalać się od strefy spadkowej ligi angielskiej.

Ile potrwa rehabilitacja Fabiańskiego?

Z racji tego, że Polak ostatnio rehabilitował się trzy miesiące, to trzeba założyć, że leczenie urazu, którego zawodnik nabawił się w trakcie spotkania z Sheffield United, potrwa podobnie. O ile zawodnik wyraża wielką wolę gry i pomocy West Hamowi w walce o utrzymanie w Premier League.

O stan bramkarza mogą się martwić także kibice reprezentacji Polski. Łukasz Fabiański był bowiem ważnym elementem układanki Jerzego Brzęczka i reprezentował kraj w niezwykle ważnych meczach eliminacyjnych. Możliwe, że z racji ponawiających się kontuzji występ bramkarza na Euro 2020 stanie pod znakiem zapytania.

fot. Andrzej Iwanczuk / Reporter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski bliski opuszczenia Ekstraklasy. Zainteresowanie z dwóch europejskich lig
  2. Transfer Krzysztofa Piątka coraz bliżej? Legendarny klub zmaga się z problemami
  3. Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zagra we Włoszech. Trafi do rewelacji sezonu
  4. Wiadomo już, jaka przyszłość czeka Garetha Bale'a. Wymowne słowa jego agenta
  5. FC Barcelona podjęła decyzję. Trwają negocjacje, legenda zostanie nowym trenerem
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News