Premier League Manchester City Southampton
Twitter - Southampton
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Kluby Premier League rozegrały mecz w... kółko i krzyżyk. "Mecz" stał się hitem internetu

Premier League została odwołana z uwagi na choroby wykryte u trenera Arsenalu Mikela Artety i piłkarza Chelsea Calluma Hudsona-Odoi. Mimo to kluby znalazły sposób na dostarczenie fanom rozrywki. Nietypowy mecz wzbudził ogromne zainteresowanie.

Premier League od tej kolejki pauzuje w związku z panującą epidemią koronawirusa. Żadna z drużyn nie wyjdzie w ten weekend na boisko z uwagi na rosnące zagrożenie zarażenia koronawirusem, jednak nie oznacza to, że kluby nie zamierzają dostarczać swoim kibicom rozgrywki. Jeden z nich wpadł na doskonały pomysł, który spotkał się z niesamowitym przyjęciem.

Fani Southampton mogą być dumni z pomysłowości zespołu zajmującego się działem mediów społecznościowych. W sieci doszło do niesamowitego starcia, w którym mierzyć miały się dwa zespoły, lecz ostatecznie do gry wkroczyła trzecia ekipa. Kibice bardzo chwalą tego typu pomysł na rozładowanie trudnej atmosfery wśród kibiców.

Legendarny polski klub o krok od upadku. Jest naprawdę źle, a będzie jeszcze gorzej, kibice są zrozpaczeniLegendarny polski klub o krok od upadku. Jest naprawdę źle, a będzie jeszcze gorzej, kibice są zrozpaczeniCzytaj dalej

Premier League. Spotkanie ligowe "odbyło się" na Twitterze

Southampton miało dziś mierzyć się z Norwich w ramach Premier League. Wiedząc, że mecz nie odbędzie się, klub za pośrednictwem Twittera wyzwał rywala na pojedynek w... kółko i krzyżyk. Fani czekali na zakończenie nietypowego pomysłu, jednak ekipa Norwich nie zdecydowała się na odpowiedź. Southampton podsumowało pierwszą połowę wynikiem 0:0, dodając, że "grę prowadził tylko jeden zespół".

W przerwie do gry nieoczekiwanie włączył się... Manchester City. Ekipa Southampton przyjęła wyzwanie nowego rywala, informując kibiców, że w przerwie doszło do zmiany. Z "boiska" nie zszedł jednak zawodnik, za to zmienił się rywal.

Adam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaAdam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaCzytaj dalej

Premier League. Kreatywność spotkała sięz pochwałami

Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem, co ekipa Southampton uznała za dobry wynik. Co więcej, pojawiła się nawet prośba, by przyznać za to obu ekipom jeden punkt w ligowej tabeli. Wiadomo, że był to jedynie żart, mimo to kibice przyjęli pomysłowe rozwiązanie z wielką sympatią. Pojawiło się mnóstwo komentarzy wychwalających pomysł Southampton.

3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
    4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
    5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu