Premier League Norwich koronawirus
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Autor Łukasz Kowalski - 14 Czerwca 2020

Epidemia uderzyła w Premier League tuż przed wznowieniem ligi

Premier League ma wrócić do gry już w najbliższą środę 17 czerwca. Wtedy mają zostać rozegrane zaległe spotkania. W Anglii trwa wielka akcja testowania piłkarzy na obecność koronawirusa. Spośród ponad 1200 przeprowadzonych w ostatniej turze testów dwie osoby otrzymały wynik pozytywny. Jedną z nich jest piłkarz Norwich City.

Premier League wznowi rozgrywki 17 czerwca. Jedną z kluczowych kwestii dla wznowienia gier będzie zdrowie piłkarzy. Obecnie trwa wielka akcja przeprowadzenia testów wśród zawodników i pracowników klubów na obecność koronawirusa. Teraz w Premier League przetestowano ponad tysiąc dwieście osób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Syn gwiazdora rzucił się z nożem na sąsiada. Makabryczne szczegóły zbrodniSyn gwiazdora rzucił się z nożem na sąsiada. Makabryczne szczegóły zbrodniCzytaj dalej

Premier League potwierdziło przypadek koronawiusa u piłkarza

Pod koniec maja rozpoczęły się pierwsze tury testów wśród piłkarzy i sztabów szkoleniowych. Pierwsze wyniki wykazały, że zakażone koronawirusem były cztery osoby. W kolejnej turze badań nie było ani jednego pozytywnego wyniku. W ostatniej turze przeprowadzonej przed weekendem pojawiły się dwa przypadki zakażenia. Premier League poinformowało, że jeden z nich dotyczy piłkarza.

Norwich City szybko potwierdziło informację, że chodzi o zawodnika ich drużyny. Klub zdecydował, że nie poda danych zawodnika, którego sprawa dotyczy. – Klub nie poda nazwiska zakażonego piłkarza i prosi o uszanowanie jego prywatności – napisano w komunikacie. Zakażony zawodnik zostanie odizolowany od drużyny.

Pudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitalaPudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitalaCzytaj dalej

Piłkarz Norwich zakażony koronawirusem

"Daily Mail" informował niedawno, że kluby chcą przed wznowieniem rozgrywek, rozegrać serię sparingów. Mecze miałyby się odbywać nie w ośrodkach treningowych, a na stadionach. W ten sposób kluby chciały przyzwyczaić zawodników do pustych trybun, a także "poczuć piłkę".

Norwich swój pierwszy mecz po wznowieniu sezonu ma zagrać w piątek przeciwko Southampton, w którym występuje Jan Bednarek. Po 29 kolejkach Premier League Norwich zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. "Kanarki" do miejsca dającego utrzymanie tracą sześć punktów.

Liderem tabeli jest Liverpool, i tylko katastrofa może spowodować, że "The Reds" nie sięgnie po pierwszy od 30. lat tytuł mistrza Anglii. Liverpool ma 25 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. Do końca sezonu zostało 9 kolejek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News