Premier League Mason Mount
Paul Terry via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East New
Autor Piotr Bernaciak - 16 Marca 2020

Znany piłkarz postanowił złamać kwarantannę. Teraz czeka go drakońska kara

Premier League dopiero niedawno zdecydowała się na odwołanie kolejnych spotkań ligowych. Wszystko z uwagi na kwarantannę w wielu zespołach ligi angielskiej. Teraz dowiadujemy się, że jeden z zawodników postanowił złamać reguły.

Premier League długo nie zamierzała anulować swoich spotkań, nawet pomimo bardzo trudnej sytuacji na całym świecie. Wydawało się, że spotkania ligi angielskiej trwać będą nawet z udziałem kibiców, jednak wszystko zmienił przypadek choroby wykryty u trenera Arsenalu Mikela Artety, ale również u piłkarza Chelsea, Calluma Hudsona-Odoi. Wiele klubów poddało się kwarantannie.

Jak się jednak okazuje, nie każdy zamierza w ten sam sposób poddać się kwarantannie. Przekonaliśmy się o tym wobec wiadomości o tym, że jeden ze znanych zawodników postanowił złamać zasady kwarantanny i na swoje nieszczęście został na tym nakryty. Teraz może być pewny, że czeka go bardzo wysoka kara za to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.

Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobąEpidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobąCzytaj dalej

Premier League. Gwiazdor złamał zasady

Mason Mount może w tym sezonie cieszyć się z niesamowitego postępu poczynionego pod wodzą Franka Lamparda. Młody Anglik dostał ogromny kredyt zaufania od byłego piłkarza klubu ze Stamford Bridge i odpłaca się dobrą grą. Zaprocentowała ona nawet powołaniem do reprezentacji Anglii, co tylko podkreśla, jak dobrze ostatnio prezentuje się Mount.

W związku z kwarantanną po koronawirusie wykrytym u Calluma Hudsona-Odoi wszyscy piłkarze Chelsea mieli pozostać w domu. Mason Mount nie posłuchał się jednak i pojechał na jedno z londyńskich boisk, by pograć z Declanem Ricem, inną gwiazdą Premier League występującą w ekipie West Hamu United. Obrońca jest jednocześnie jego dobrym przyjacielem.

Piękny gest Marcina Najmana. Gwiazda Fame MMA nie zapomina o swoim idolu z dzieciństwaPiękny gest Marcina Najmana. Gwiazda Fame MMA nie zapomina o swoim idolu z dzieciństwaCzytaj dalej

Premier League. Gwiazdora czeka bardzo wysoka kara

Sęk w tym, że o wszystkim dowiedzieli się włodarze Chelsea, którym bardzo nie spodobało się zachowanie młodego piłkarza. Teraz zapewne czeka go bardzo wysoka kara w związku z tego typu zachowaniem, które nie przystoi odpowiedzialnej osobie stanowiącej wzór dla wielu ludzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News