Premier League
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Maja 2020

Gwiazda reprezentacji Polski nieoczekiwanie na wylocie z zespołu. Klub chce się go pozbyć, by ratować finanse

Premier League przygotowuje się powoli do wznowienia rozgrywek wstrzymanych z powodu pandemii koronawirusa, a tymczasem jeden z naszych reprezentantów występujących na Wyspach może wkrótce zmienić pracodawcę. Wszystko z powodu kłopotów finansowych, w jakie popadł jego klub z powodu przedłużającej się przerwy w grze. 

Premier League najprawdopodobniej wróci w ciągu kilku tygodni do rozgrywania kolejnych spotkań przerwanego z powodu wybuchu pandemii sezonu. Mogą to być ostatnie mecze na angielskich boiskach dla piłkarza reprezentacji Polski, którego klub planuje sprzedać, by zyskać środki finansowe na walkę z kryzysem wywołanym przerwą w grze.

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Mężczyzna potrącił dwoje dzieci. Walczą o życie


Premier League i jej zespoły dopadł kryzys finansowy

Zaskakujące informacje dotarły do nas z Anglii. “The Sunday Mirror” podał informację, że występujący w Premier League zespół Southampton FC zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Do kiepskiej kondycji klubowej kasy przyczyniła się rzecz jasna długa przerwa w grze, wywołana wybuchem pandemii koronawirusa. Brak wpływów z dnia meczowego i praw do transmisji telewizyjnych to poważny cios dla każdego zespołu, jednak “Święci” nie mają takich zasobów, jak giganci ligi.

Dziennikarze twierdzą, że klub będzie się starał w najbliższych tygodniach znaleźć oszczędności, które pomogą zminimalizować straty. W tym celu zamierzają pozbyć się kilku zawodników aktualnej kadry podczas letniego okna transferowego. Na wytypowanej przez szefów klubu liście znalazło się na ten moment pięciu piłkarzy między innymi kapitan zespołu Pierre-Emile Hoejbjerg i obserwowany uważnie od jakiegoś czasu przez Tottenham Danny Ings. O dziwo na tej liście znalazł się również reprezentant Polski Jan Bednarek.

Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceBokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważająceCzytaj dalej


Southampton może się pozbyć Jana Bednarka

Chęć pozbycia się polskiego obrońcy dziwi, gdyż był on jednym z najlepszych zawodników drużyny w obecnym sezonie. Do tej pory rozegrał 27 spotkań, w których zdobył nawet jedną bramkę. Za swoje występy Polak był wielokrotnie chwalony i stał się jednym z liderów zespołu. Nie wiadomo na razie, gdzie mógłby się przenieśc Bednarek, ale chętnych do podpisania z nim umowy w Anglii na pewno nie zabraknie.

Źródło: “The Sunday Mirror”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wygląda jak śmieć, ale jest bardzo niebezpieczny. Nie dotykaj i ostrzegaj innych
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Resort Sprawiedliwości planuje kolejną, dotkliwą karę. Możesz stracić nawet 3 tys. zł

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News