Premier League
Facebook Kyle Walker
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Kwietnia 2020

Gwiazdor Premier League chciał upokorzyć Polaka. Nadział się na celną ripostę

Premier League wciąż szuka rozwiązania, które pozwoliłoby dokończyć przerwany z powodu pandemii koronawirusa sezon. Niedawno piłkarskim środowiskiem w Anglii wstrząsnął skandal z udziałem Kyle’a Walkera, który złamał zasady obowiązkowej kwarantanny i zorganizował imprezę. Okazuje się, że obrońca Manchesteru City zawsze miał skłonność do dziwnych zachowań, o czym przekonał się polski piłkarz.

Premier League była zszokowana nieobyczajnym zachowaniem piłkarza Manchesteru City Kyle’a Walkera w czasie kwarantanny. Zawodnik już od najmłodszych lat miał talent do ściągania kłopotów, o czym opowiedział polski zawodnik, który występował z nim w młodzieżowej drużynie Sheffield United.

Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem "z byka"? Włoch cytuje swoje słowaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa


Premier League potępiła zachowanie Kyle’a Walkera

Kyle Walker to jeden z najlepszych obecnie obrońców w angielskiej Premier League. Zawodnik Manchesteru City w ostatnich tygodniach stał się antybohaterem, gdy wyszło na jaw, że w czasie obowiązkowej kwarantanny zorganizował imprezę z udziałem pań do towarzystwa. Piłkarz przez swoje zachowanie stracił miejsce w reprezentacji Anglii, co zapowiedział oburzony zachowaniem swojego podopiecznego selekcjoner Gareth Southgate.

Walker za swoje zachowanie przeprosił, ale afera jeszcze długo będzie mu pamiętana. Jak się okazuje, defensor od zawsze słyną z rozrywkowego charakteru. W rozmowie z “Przeglądem Sportowym” o jego specyficznym zachowaniu opowiedział Rafał Matusiak, który miał okazję dzielić z Anglikiem szatnię w czasach gry w juniorach Sheffield United.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaCzytaj dalej


Angielski gwiazdor chciał upokorzyć Polaka. Gorzko tego pożałował

Obecny koordynator drużyn juniorskich Jagiellonii Białystok spędził w angielskim klubie sezon 2008/2009, a jednym z jego kolegów był właśnie Kyle Walker. 18-letni wówczas piłkarz miał w zwyczaju żartować z pochodzących z innych krajów zawodników.

- Walker lubił żartować, szczególnie z obcokrajowców, którzy nie znali dobrze angielskiego. Kiedyś podszedł do mnie przy wszystkich i zapytał: "Jak myślisz, jesteś brzydki? Tak czy nie?". Myślał, że użył słowa, którego nie kojarzę i liczył, że odpowiem "tak", co miało wywołać śmiech w szatni. - relacjonuje pracownik “Jagi”.

Gwiazdor Manchesteru City szybko został jednak “zgaszony” przez błyskotliwą ripostę Polaka.

- Wtedy moja znajomość języka była już całkiem niezła, więc momentalnie się odgryzłem: "Nie, nie jestem. Ale ty jesteś. Może chcesz lusterko?". Od tego momentu dał mi spokój, wiedział, że na mnie musi wymyślać bardziej wyrafinowane dowcipy. - zakończył anegdotę Rafał Matusiak.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Nie żyją trzy bardzo młode osoby. Zginął 23-latek i jego dwie koleżanki
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News