Premier League
instagram.com/manchesterunited
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Kwietnia 2020

Premier League coraz bliżej wznowienia? Padły mocne słowa. "Ma wrócić tak szybko, jak to możliwe"

Premier League może być dokończona jeszcze w tym sezonie. Najpopularniejsza liga świata cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców, którzy już nie mogą się doczekać, żeby sezon w Anglii został dokończony. Okazuje się, że ta kwestia stała się tematem politycznym. Jeden z polityków oznajmił Izbie Gmin, że porozmawiał z włodarzami ligi o jak najszybszym jej rozpoczęciu.

Premier League może wrócić wcześniej, niż zakładano. Rozgrywki najważniejszej klasy rozgrywkowej na świecie zostały wstrzymane, co niepocieszyło wielu kibiców, szczególnie tych z Liverpoolu, którzy wyczekują na upragnione mistrzostwo Anglii. Okazuje się, że sprawa wznowienia piłki nożnej stała się polityczna i jest podnoszona nawet w Izbie Gmin. Jeden z polityków przekonuje, że rozmawiał na temat powrotu piłki nożnej w kraju i że futbol ma wrócić tak szybko, jak to tylko możliwe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje wielka gwiazda. Umierała w cierpieniu, fani w żałobieSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje wielka gwiazda. Umierała w cierpieniu, fani w żałobieCzytaj dalej

Premier League. Wznowienie piłki w Anglii już bardzo blisko?

Politykiem, który jest wielkim zwolennikiem wznowienia rozgrywek w Anglii jest brytyjski sekretarz kultury, mediów i sportu, Oliver Dowden. Mężczyzna zabrał głos w trakcie posiedzenia Izby Gmin wskazując na to, że rozmawiał już z właścicielami Premier League na temat wznowienia rozgrywek w kraju. Brytyjczyk przekonuje, że to działanie ma na celu wesprzeć całą piłkarską Wielką Brytanię, która zmaga się z największym kryzysem od czasów II Wojny Światowej i wycofania angielskich zespołów z europejskich rozgrywek w latach 80.

- Osobiście brałem udział w rozmowach z Premier League o perspektywie wznowienia sezonu tak szybko, jak to możliwe, aby wesprzeć całą społeczność piłkarską - powiedział w Izbie Gmin Oliver Dowden.

Dziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaDziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaCzytaj dalej

Dowden rozpalił nadzieje kibiców

Słowa brytyjskiego polityka bardzo rozpaliły nadzieje kibiców, którzy czekają na dokończenie sezonu. Sprawa odbiła się szerokim echem w Manchesterze i Liverpoolu, ponieważ ekipy "The Citizens" i "The Reds" są postrzegane jako jedyni faworyci do tytułu mistrzowskiego.

Ostatnio mówiło się o tym, że brytyjska federacja zdecyduje się na wznowienie rozgrywek w okolicach czerwca i będzie się to odbywać na czterech stadionach. Ostatecznej decyzji i terminarza rozgrywek niestety jeszcze nie znamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Nie żyją trzy bardzo młode osoby. Zginął 23-latek i jego dwie koleżanki
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News