Premier League kontuzja
twitter/@Wolves
Autor Łukasz Kowalski - 29 Listopada 2020

Dramat w hicie Premier League. Gwiazdor był pod opieką lekarzy 10 minut, trzeba było podać tlen

Premier League w niedzielę przeżyło chwile grozy. W meczu Arsenalu Londyn z Wolverhampton David Luiz bardzo groźnie zderzył się z Raulem Jimenezem. Piłkarze aż przez 10 minut nie podnosili się z boiska. W dużo gorszym stanie był Meksykanin, któremu jeszcze na boisku podano tlen. Piłkarz prosto z boiska trafił do szpitala.

Premier League w niedzielę przeżyło chwile grozy. Już na początku spotkania Arsenalu Londyn z Wolverhampton musiały interweniować służby medyczne. W polu karnym Wilków głowami zderzyli się David Luiz i Raul Jimenez.

Na jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoNa jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoCzytaj dalej

Premier League przeżyło w niedzielę chwile grozy

Obaj zawodnicy jak rażeni piorunem padli na murawę. Przez 10 minut służby medyczne opatrywały zawodników. W dużo gorszej sytuacji był Meksykanin, który długo nie podnosił się z boiska. Medycy jeszcze na boisku musieli podawać mu m.in.: tlen. Zmienił go Fabio Silva.

Klub poinformował, że meksykański zawodnik prosto z boiska trafił do szpitala, gdzie przejedzie dodatkowe badania. Więcej szczęścia miał Luiz, który wrócił na boisko z opatrunkiem na głowie. Jednak nie wyszedł już na drugą połowę.

W pierwszej połowie, którą sędzia przedłużył o 10 minut, nie brakowało czysto piłkarskich emocji. W 27. minucie Pedro Neto otworzył wynik spotkania. Portugalczyk przytomnie odnalazł się w polu karnym rywali i posłał do siatki odbitą piłkę.

Wilki nie cieszyły się długo z prowadzenia. Już zaledwie trzy minuty Gabriel wyrównał wynik spotkania. Piłkarze Arsenalu krótko rozegrali rzut rożny. Piłkę z boku boiska dostał Willian, który dośrodkował idealnie na głowę swojego rodaka.

Adam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze ŻyleAdam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze ŻyleCzytaj dalej

Dramatyczne zderzenie piłarzy w meczu Arsenalu z Wolverhampton

Jeszcze przed przerwą Wolverhampton ponownie wyszło na prowadzenie. W 42. minucie spotkania Daniel Podence dopadł w polu karnym do odbitej przez Bernda Leno i nie dał niemieckiemu bramkarzowi żadnych szans.

W drugiej połowie kibice nie doczekali się większych emocji. Optyczną przewagę mieli Kanonierzy, którzy nie potrafili jej udokumentować. Oba zespoły w drugiej części spotkania nie oddały na bramkę rywala ani jednego celnego strzału.

Arsenal po niedzielnej porażce z Wilkami wciąż zajmuje 14. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 13. punktów. Wolverhampton dzięki zwycięstwu ma na koncie już 17 "oczek" i przesunął się o pięć pozycji w tabeli i obecnie jest szósty.

Bardzo dobre występy w Anglii zaliczyli reprezentanci Polski. W sobotę Kamil Klich rozegrał bardzo dobre zawody w spotkaniu Leeds United z Evertonem. Pawie wygrały 1:0, a polski pomocnik został okrzyknięty jednym z najlepszych piłkarzy na boisku.

W niedzielę z bardzo dobrej strony pokazał się Jan Bednarek. Obrońca reprezentacji Polski strzelił gola w meczu z Manchesterem City. Jego Southampton prowadziło już z Czerwonymi Diabłami 2:0, ale ostatecznie uległo 2:3. Po raz kolejny cały mecz z wysokości trybun oglądał skrzydłowy West Bromwich Albion, Kamil Grosicki.