PSG kupiło Icardiego
Autor Piotr Bernaciak - 3 Września 2019

To się nazywa transferowy hit! Legendarny gwiazdor w PSG

PSG długo zamierzało sprowadzić do siebie jeszcze jednego napastnika. Teraz wiemy, że ostatecznie udało się zrealizować plany mistrzów Francji. Gwiazdor po wielu dniach starań trafił do Paryża.

PSG długo wstrzymywało się przed potwierdzeniem jednego z najważniejszych ruchów w tym oknie transferowym. Przyszło nam czekać na wiadomość do ostatnich godzin przewidzianego czasu, jednak ostatecznie udało się doprowadzić transakcję do końca. Kibice nie kryją wielkiej radości, że udało się sprowadzić zawodnika cieszącego się opinią doskonałego snajpera.

Oficjalnie potwierdzono, że w tym sezonie w PSG występować będzie Mauro Icardi. Piłkarz doszedł do porozumienia z klubem ze stolicy Francji i będzie w nim występować przynajmniej do końca tego sezonu. Z pewnością obie strony będą jeszcze rozmawiać na temat szczegółów współpracy, lecz najważniejsze żądania kontraktowe zostały spełnione i Icardi przeniesie się do Paryża.

Znamy sędziego meczu Słowenia - Polska. Reprezentacja ma z nim wspomnieniaZnamy sędziego meczu Słowenia - Polska. Reprezentacja ma z nim wspomnieniaCzytaj dalej

Mauro Icardi zostanie zawodnikiem PSG na zasadzie rocznego wypożyczenia z Interu Mediolan. Argentyńczyk pozostaje w konflikcie z wieloma osobami związanymi z klubem, zaczynając od członków pierwszej drużyny, przechodząc przez sztab szkoleniowy i kończąc na kibicach zasiadających na San Siro, którzy pozostawali w konflikcie ze swoim dawnym kapitanem.

Zawodnik konsekwentnie odrzucał propozycje z wielu klubów, między innymi z Atletico Madryt i Napoli, jednak ostatecznie zdecydował się na przenosiny do Paryża. Tam będzie stanowić o sile ofensywy wraz z Neymarem, Edinsonem Cavanim i Kylianem Mbappe. Z pewnością możemy w tej sytuacji mówić o jednej z najlepszej formacji ofensywnych w historii ligi francuskiej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News