Kylian Mbappe
Autor Łukasz Klinkosz - 9 Stycznia 2020

Fantastyczne uderzenie gwiazdora PSG. Cudowny strzał, bramkarz tylko patrzył na piłkę [WIDEO]

PSG zmierzyło się z Saint-Etienne w Pucharze Ligi Francuskiej. Drużyna Thomasa Tuchela bez problemów wygrała ten mecz, a cudownym uderzeniem popisał się Kylian Mbappe. Bramkarz tylko patrzył na piłkę.

PSG w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Paryżanie są liderem Ligue 1 oraz zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca w grupie do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Świetnie radzą sobie również w Pucharze Ligi Francuskiej. Udało im się pokonać Saint-Etienne aż 6:1, dzięki czemu awansowali do półfinału. Akcją meczu popisał się Kylian Mbappe.

Wielki sukces reprezentacji Polski. Awans stał się faktem, deklasacjaWielki sukces reprezentacji Polski. Awans stał się faktem, deklasacjaCzytaj dalej

PSG bez problemu pokonało Saint-Etienne

Mecz z Saint-Etienne niemal od razu ułożył się pod dyktando Paris Saint-Germain. Już w drugiej minucie bramkę zdobył Mauro Icardi. Jeszcze w pierwszej połowie trafił Neymar, a gola samobójczego zdobył Jessy Moulin. Chwilę przed tym czerwoną kartkę otrzymał Wesley Fofana. Paryżanie mieli zdecydowanie łatwiej w drugiej części gry, dzięki czemu mogli pozwolić sobie na odrobinę luzu. Kolejne dwa gole strzelił Icardi a jednego dołożył Mbappe. Honorowe trafienie dla gości zanotował Yohan Cabaye.

Akcja meczu należała do Mbappe. W 77. minucie, kiedy paryżanie wygrywali już 6:1, Francuz mógł strzelić fenomenalnego gola. Zdecydował się na strzał krzyżakiem sprzed pola karnego. Wyglądało to fantastycznie. Niestety nie udało mu się zdobyć bramki.

PSG może stracić Mbappe w letnim oknie transferowym

Bardzo możliwe, że PSG niedługo pożegna się z Kylianem Mbappe. Utalentowany Francuz regularnie jest łączony z przenosinami do Realu Madryt. Sam zawodnik bardzo chciałby trafić do Królewskich, a Zinedine Zidane, trener Los Blancos nie ukrywa, że chciałby trenować swojego rodaka.

- Jego marzeniem jest zagrać dla Realu Madryt. Aktualnie jednak nic z tym nie możemy zrobić, bo jest zawodnikiem Paris Saint-Germain - mówił kilka miesięcy temu Zidane. Niewykluczone, że już latem Mbappe dołączy do Królewskich. Zimą się na to nie zanosi, bo Florentino Perez nie może wydać tak dużej kwoty ze względu na Financial Fair Play, natomiast PSG chce go zatrzymać, by pomógł im wygrać Ligę Mistrzów.

KYLIAN MBAPPE COUP DU FOULARD PROCHE DU BUT DE L'ANNÉE PSG ASSE

5. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News