PSG
Facebook Marcin Bułka
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Marcin Bułka ujawnił, że opuści PSG. Polski bramkarz nie ma wątpliwości, wymowna wypowiedź Polaka 

PSG to klub marzeń niemal dla każdego zawodnika. W ostatnich latach drużyna ze stolicy Francji stała się prawdziwym piłkarskim hegemonem. Rywalizacja o miejsce w składzie jest jednak tak duża, że nie każdy zawodnik może liczyć na regularną grę. Tak jest w przypadku polskiego bramkarza Marcina Bułki, który podjął decyzję o zmianie klubu.

PSG to obecnie jeden z czołowych klubów Europy. W składzie drużyny mistrza Francji nie ma miejsca dla przypadkowych zawodników, każda pozycja obsadzona jest obsadzona przez klasowego gracza. Obecnie szans na grę w wyjściowej jedenastce nie ma Marcin Bułka, który z tego powodu postanowił zmienić otoczenie.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


PSG z Marcinem Bułką w składzie zostało mistrzem Francji

Sezon rozgrywek piłkarskich we Francji dobiegł już końca. Wszystko z powodu wciąż panującej epidemii koronawirusa i decyzji rządu o zakazie organizacji imprez sportowych do końca sierpnia. Tym samym po mistrzostwo kraju sięgnęła liderująca w chwili przerwania gry drużyna Paris Saint-Germain, której zawodnikiem jest Marcin Bułka.

Polski bramkarz rozegrał w zakończonej kampanii zaledwie jedno spotkanie, w czwartej kolejce przeciwko Metz. Paryżanie wygrali 2:0, ale nawet mimo czystego konta i przyzwoitej gry, Bułka nie mógł liczyć na kolejne występy w wyjściowym składzie. Niepodważalnym numerem jeden jest Keylor Navas, natomiast jego zmiennikiem sprowadzony z Sevilli Sergio Rico. Polak większośc spotkań mógł zatem obserwować z wysokości trybun, co zdecydowanie mu nie odpowiada.

Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyPolskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyCzytaj dalej


Polak chce opuścić Paryż, by mieć szanse na regularną grę

W rozmowie z TVP Sport Marcin Bułka wyjawił, żę jego celem jest opuszczenie PSG już w nadchodzącej przerwie między sezonami. Polak chce trafić do zespołu, w którym będzie mógł liczyć na regularne występy. Podjął już w tej sprawie rozmowy z obecnym pracodawcą i jest przekonany, że uda się wypracować zadowalające dla wszystkich porozumienie.

- Chcę iść grać. Teraz rozmawiam na temat przedłużenia kontraktu. Jesteśmy na łączach. Nie ma niestety jeszcze możliwości spotkania się twarzą w twarz, ale rozmawiamy cały czas i wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach decyzja będzie podjęta. Ja wiem, że chcę iść grać i prawdopodobnie pójdę - powiedział w wywiadzie Bułka. Jego aktualna umowa z francuskim klubem wygasa w czerwcu 2021 roku. Mówi się, że zainteresowany sprowadzeniem Polaka jest Real Betis.

Źródło: TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News