Puchar Polski zamieszki
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2019

Będą zamieszki w Pucharze Polski? Ponad tysiąc kiboli jedzie na mecz wyjazdowy

Puchar Polski może przynieść nam dzisiaj emocje również poza boiskiem. Jedno ze spotkań cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony sympatyków. Chodzi o mecz Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław, na który jadą tłumy fanatyków z Wrocławia.

Puchar Polski należy do rozgrywek, które cieszą się sporą sympatią ze strony polskich kibiców. Wielu z nich nie ukrywa, że bardzo interesuje się starciami drużyn z różnych lig, które często przynoszą nam niespodziewane rezultaty. Co roku możemy spotykać się z wynikami na miarę sensacji. Możemy być pewni, że o paru z nich usłyszymy również w tym roku. Spodziewamy się wielu emocji.

Już dziś odbędzie się mecz, który od kilku tygodni elektryzuje kibiców piłki nożnej z całej Polski. Widzew Łódź, który występuje obecnie na trzecim poziomie rozgrywkowym, podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Goście radzą sobie w tym roku w rozgrywkach PKO Ekstraklasy bardzo dobrze, dlatego starcie zapowiada się interesująco. Okazuje się, że mecz bardzo poważnie traktują kibice z Wrocławia.

Forma Lewandowskiego wprawia rywali w niepokój. Polak może niebawem przebić legendęForma Lewandowskiego wprawia rywali w niepokój. Polak może niebawem przebić legendęCzytaj dalej

Puchar Polski przynosi wiele niespodzianek

- Gorąco dziś będzie w Łodzi. Tysiąc kibiców Śląska i ich zgód jedzie dziś na Widzew. Wszyscy mają ubrać się na czarno, obowiązkowe kominiarki i zaklejenie charakterystycznych elementów ubioru. Cel-zadyma na stadionie w Łodzi. To efekt konfliktu siegąjace śmierci "Rolika" z 2003 r. - napisał na Twitterze znany dziennikarz śledczy Szymon Jadczak.

Okazuje się więc, że w trakcie spotkania może dojść do zamieszek. Kibice z Wrocławia wciąż mają żal do Marcina Robaka, byłego napastnika ich drużyny, który długo deklarował swoje przywiązanie do klubu, by potem ostatecznie przenieść się właśnie do Łodzi. Sympatycy klubu z Dolnego Śląska do dziś mają to snajperowi za złe i deklarują, że przygotowali dla niego "specjalne" przywitanie.

Puchar Polski pełen emocji również poza boiskiem

Na spotkanie mobilizują się również kibice Widzewa. Już od kilku lat ich klub nie miał okazji mierzyć się z rywalem z Ekstraklasy, dlatego z pewnością dziś trybuny wypełnią się sympatykami klubu z Łodzi. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i jest reklamowany jako wielki hit tej rundy Pucharu Polski. Pozostaje nam mieć nadzieję, że obejdzie się bez sensacji poza boiskiem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News