Puchar Świata
youtube.com/Skijumping
Autor Mateusz Wysokiński - 2 Marca 2020

Wspaniałe wieści dla polskich skoków narciarskich. To będzie prawdziwa gratka dla kibiców

Puchar Świata w skokach narciarskich jest prawdziwą gratką dla kibiców w całej Polsce. Organizatorzy zawodów przekazali dzisiaj informację, która ucieszy kibiców w całym kraju. Okazuje się, że Polacy doszli do porozumienia z FIS, dzięki czemu inauguracja kultowych zawodów przez najbliższe lata będzie miała miejsce właśnie w naszym kraju.

Puchar Świata w skokach narciarskich dobiega powoli do końca. Skoczkowie mają przed sobą jeszcze zaledwie kilka konkursów, a zawodnicy z Polski wciąż walczą o dobre miejsca w trakcie konkursów. Okazuje się, że dla kibiców z Polski pojawiła się prawdziwie radosna informacja w sprawie organizacji następnych sezonów. Organizatorzy z FIS doszli do porozumienia z Polakami, dzięki czemu przez następne lata inauguracja zawodów będzie miała miejsce właśnie w naszym kraju.

Kibice skoków narciarskich wstrzymali oddech. Puchar Świata w Oslo zagrożonyKibice skoków narciarskich wstrzymali oddech. Puchar Świata w Oslo zagrożonyCzytaj dalej

Puchar Świata. Świetne informacje dla kibiców

O tym, że sezon Pucharu Świata może zacząć się w Polsce, informował Apoloniusz Tajner, który mówił o tym, że skocznia w Wiśle jest gotowa na przyjęcie inauguracji zawodów w latach 2020-25.

- Będziemy się starali o inaugurację sezonu w Wiśle przez kolejnych 5 lat - zapowiedział kilka dni temu prezes PZN, Apoloniusz Tajner.

Ostatecznie, Polski Związek Narciarski doszedł do porozumienia z FIS i już w listopadzie 2020 roku będziemy mogli podziwiać starania światowej czołówki skoczków narciarskich na obiekcie imienia Adama Małysza w Wiśle.

Kolejny medal niesamowitej Polki. Nasza reprezentantka błysnęła na mistrzostwach świataKolejny medal niesamowitej Polki. Nasza reprezentantka błysnęła na mistrzostwach świataCzytaj dalej

Dyrektor Pucharu Świata sprzyjał Wiśle

O tym, że zawody w Wiśle będą rozgrywane w następnych latach, zadecydował Sandro Pertile, a więc kolejny dyrektor Pucharu Świata, który ma być zachwycony organizacją konkursów w Polsce.

- Zachęca nas, byśmy kontynuowali rozgrywanie inauguracji, zapewnia nas, że przyjedzie do nas wcześniej i będzie pomagał w jak najlepszym przygotowaniu skoczni i przeprowadzeniu zawodów - zdradził Andrzej Wąsowicz, wiceprezes PZN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  2. Koronawirus w Warszawie. Zarażony pracownik agencji Frontex. Dekontaminacja biurowca na Woli
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News