Puchar Świata trening
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Marca 2020

Fantastyczne skoki naszych skoczków w Oslo. Trzech Polaków w pierwszej szóstce, gratulacje

Puchar Świata w Oslo rozpoczął się od dzisiejszej serii treningowej. Po jej zakończeniu możemy być pełni dumy z naszych reprezentantów, który pokazali klasę. Po takim występie należą się gratulacje

Puchar Świat w Oslo rozpoczął się dla skoczków serią treningową, w której każdy przystępujący do kwalifikacji do jutrzejszego konkursu mógł sprawdzić swoje siły. Nie da się ukryć, że mieliśmy nadzieję na znacznie lepszy wynik naszych reprezentantów po dość rozczarowujących rezultatach w ostatnim czasie. Pozostało nam jedynie czekać na pierwsze wyniki Polaków dzisiejszego dnia.

Kwalifikacje rozpoczynają się o 18.50, ale wcześniej przyszło nam zapoznać się z wynikami serii treningowej, w której swoje umiejętności mieli nam pokazać Polacy. Trzeba przyznać, że osoby śledzące zmagania naszych skoczków nie mogą być rozczarowane. Pierwsza seria treningowa była prawdziwym popisem zdolności zawodników szkolonych przez Michala Dolezala.

Oficjalnie. Selekcjoner ogłosił kadrę na mecze reprezentacji Polski. Powołania dla piłkarzy z zagranicyOficjalnie. Selekcjoner ogłosił kadrę na mecze reprezentacji Polski. Powołania dla piłkarzy z zagranicyCzytaj dalej

Puchar Świata w Oslo. Polacy oczarowali w pierwszej serii treningowej

Podczas treningu skoczkom towarzyszył silny wiatr, który doprowadził do sporych niespodzianek. Jedynie tak można nazywać niskie pozycje Stefana Krafta i Karla Geigera, którzy znaleźli się poza pierwszą dziesiątką. Zwyciężył Johan Andre Forfang, jednak wyniki naszych zawodników należy uznać za ogromny sukces. Rzadko zdarza się, by aż trzech z naszych kadrowiczów znajdowało się w pierwszej szóstce.

Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki, natomiast szóstą lokatę dobrym skokiem wywalczył Piotr Żyła. Taki wynik może być świetnym prognostykiem przez nadchodzącymi kwalifikacjami i skokami w ramach konkursów, które odbędą się jutro. Nie da się ukryć, że rzadko możemy cieszyć się z tak dobrych rezultatów trzech skoczków.

Krzysztof Piątek na czele niechlubnej statystyki. Polak jednym z najgorszych piłkarzy BundesligiKrzysztof Piątek na czele niechlubnej statystyki. Polak jednym z najgorszych piłkarzy BundesligiCzytaj dalej

Puchar Świata. Optymistyczne prognozy po skokach Polaków

Maciej Kot był 21., Aleksander Zniszczoł zajął 51. lokatę, a Jakub Wolny był dopiero 65., jednak warto wspomnieć także o tym, że sporą rolę w zawodach odgrywał wiatr, który wpłynął na wyniki wielu skoczków. Już o 18.50 rozpoczynają się kwalifikacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News