Puchar Świata reprezentacja Polski
Polsat Sport
Autor Piotr Bernaciak - 8 Października 2019

Mistrzowie świata wracają do gry. Terminarz meczów naszych reprezentantów w Pucharze Świata

Puchar Świata trwa dalej dla naszych reprezentantów. Już niebawem zmierzą się oni z kolejnym rywalem na drodze do triumfu. Oto dokładny terminarz kolejnych spotkań.

Puchar Świata w wykonaniu naszych reprezentantów póki co wygląda dość dobrze. Mistrzowie świata radzą sobie dobrze i liczą na to, że w kolejnych meczach również uda im się zaliczyć kolejne zwycięstwa pozwalające zająć ostatecznie pierwsze miejsce w klasyfikacji. Za nami kilka spotkań, które pokazały, że możemy być pełni optymizmu przed następnymi starciami.

Reprezentacja Polski w siatkówkę prowadzona przez Vitala Heynena występuje w Pucharze Świata przez ostatnie kilkanaście dni, zdążyła rozegrać już pięć spotkań, z czego przegrała zaledwie jedno (z USA). Wydaje się więc, że powodów do radości jest dość dużo. Prezentujemy pełny terminarz kolejnych spotkań naszej drużyny. Każdy kibic powinien zapoznać się z tymi informacjami.

Legenda światowego futbolu kończy karierę. Przez lata grał na najwyższym poziomieLegenda światowego futbolu kończy karierę. Przez lata grał na najwyższym poziomieCzytaj dalej

Puchar Świata przynosi wiele ciekawych spotkań

Ostatnie dni to czas krótkiej przerwy dla naszych reprezentantów. Mistrzowie świata i trzecia drużyna Europy z ostatnich turniejów zbierają siły na resztę turnieu rozgrywanego w Japonii. Możemy być niemal pewni, że siatkarzy z Polski czekają jeszcze trudne pojedynki. Wszystko przez to, że na naszej drodze staną drużyny, które są uznawane za grające na przyzwoitym poziomie.

Już jutro z samego rana Polacy zagrają z Rosjanami. Następnego dnia przyjdzie im zmierzyć się z Egiptem, a dzień później z Australią. Oznacza to, że kolejne trzy dni będą bardzo intensywne dla podopiecznych Vitala Heynena. Nie jest to oczywiście koniec ich zmagań w Pucharze Świata w najbliższym czasie. Do końca miesiąca pozostały jeszcze inne mecze.

Puchar Świata wiąże się z ogromnym wysiłkiem

13, 14 i 15 października nasi reprezentanci zagrają jeszcze odpowiednio z Brazylią, Kanadą i Iranem. Każde z tych spotkań zapowiada się na dość trudne dla naszych przedstawicieli, jednak wiele wskazuje na to, że Biało-czerwoni zajmą miejsce w czołówce. Póki co mają na koncie tylko jedną porażkę i wierzymy, że ten wynik utrzyma się do końca turnieju.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News