Puchar Świata Egipt
PZPS
Autor Piotr Bernaciak - 10 Października 2019

Siatkarze nie dali rywalom najmniejszych szans. Kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata

Puchar Świata w wykonaniu naszych siatkarzy wygląda świetnie. Dziś nasi reprezentanci pokonali kolejnego rywala, nie dając mu żadnych szans. Mistrzowie świata raz jeszcze udowodnili, że nie interesuje ich nic poza końcowym triumfem w klasyfikacji.

Puchar Świata nie należy do najważniejszych turniejów w seniorskim futbolu, ale reprezentacja Polski podeszła do niego z wielkim szacunkiem. Polacy chcą wygrywać wszystkie mecze, zwłaszcza po ostatniej wpadce na mistrzostwach Europy, gdy nie udało się zdobyć złotego medalu. Podopieczni Vitala Heynena są na dobrej drodze do tego, by zwyciężyć w Pucharze Świata.

Dzisiaj siatkarze wygrali w starciu z Egiptem. Od samego początku wiadomo było, że to nasi reprezentanci są zdecydowanym faworytem tego meczu. Egipt póki co nie może pochwalić się większymi sukcesami na arenie międzynarodowej, a nasi kadrowicze w ostatnich latach należą do najmocniejszych drużyn na świecie. Nie mieliśmy prawa spodziewać się dziś rano innego rezultatu.

Polacy mogą awansować na Euro już w niedzielę. Trzeba spełnić jednak pewne warunkiPolacy mogą awansować na Euro już w niedzielę. Trzeba spełnić jednak pewne warunkiCzytaj dalej

Puchar Świata celem Biało-czerwonych

Mecz z Egiptem nie trwał zbyt długo. Podopieczni Vitala Heynena wyjaśnili kwestię zwycięstwa w zaledwie trzech setach, a w żadnym z nich rywale nie zdobyli nawet 20 punktów. Dzisiejsze zwycięstwo było jednak w pełni przewidziane. Najważniejsze będą kolejne mecze, które zapowiadają się znacznie trudniej. To właśnie następne spotkania wyjaśnią kwestię triumfu w klasyfikacji.

Jutro Polacy grają z Australią i po raz kolejny będą faworytem. Nie możemy liczyć na nic innego niż następne punkty dla Biało-czerwonych. Prawdziwym testem będzie za to niedzielne starcie z Brazylijczykami. Poza USA jest to jedna z najmocniejszych drużyn przebywających na japońskim turnieju i tam powinno czekać nas znacznie bardziej wyrównane widowisko.

Reprezentacja Polski walczy o triumf w PŚ

Mamy nadzieję, że piłkarze pójdą w ślady swoich kolegów z parkietu i również zaliczą dziś zwycięstwo, które pozwoli nam na osiągnięcie komfortowej sytuacji w grupie eliminacyjnej Euro 2020. Po porannych emocjach czekamy na wieczorne starcie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News