Puchar Świata zarobki
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Puchar Świata. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja

Puchar Świata trwa dalej, a skoczkowie wezmą niebawem udział w prestiżowych zawodach w Niemczech. Ujawniono kwotę, jaką mogą otrzymać za zwycięstwo. Wyjątkowo rozwścieczyła ona tysiące fanów

Puchar Świata przenosi się do Niemiec. Już niebawem dojdzie do kolejnych konkursów z udziałem naszych reprezentantów. Wszyscy mamy nadzieję, że Dawid Kubacki podtrzyma swoją fenomenalną formę i zaliczy przynajmniej kolejną obecność na podium. Ostatnio dobrze radzą sobie również Kamil Stoch oraz Piotr Żyła i niewykluczone, że znów uda im się zająć miejsce w czołówce.

Niedawno ujawniono kwoty, na jakie liczyć mogą zwycięzcy prestiżowych konkursów, które odbędą się już w najbliższej przyszłości. Ta sytuacja wyjątkowo rozwścieczyła kibiców, bowiem okazało się, że zarobione pieniądze mogą być zupełnie nieadekwatne do rangi zawodów, w których Polacy będą brać udział. Trudno jest wytłumaczyć tego typu postępowanie organizatorów.

Żona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. W końcu przerwała milczenieŻona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. W końcu przerwała milczenieCzytaj dalej

Puchar Świata trwa dalej. Polacy z szansami na triumf

Niebawem Puchar Świata przeniesie się do Niemiec. Polacy wraz ze swoimi rywalami skakać będą w Willingen, ale również w Titisee-Neustadt. Zorganizowane zostaną specjalne konkursy, zwane Willingen Five oraz Titisee-Neustadt Five, w trakcie których zawodnicy będą mogli liczyć na wysokie kwoty pieniężne w razie wygranej. Zostały one niedawno ujawnione.

Co ciekawe, za triumf w którymś z wymienionyc konkursów można otrzymać aż 105 tys. złotych. To mniej więcej o 20 tys. złotych więcej, niż w przypadku zwycięstwa w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni, który ostatnio wygrał Dawid Kubacki. Wiadomo, że to właśnie ten ostatni z wymienionych konkursów cieszy się znacznie większym prestiżem.

Puchar Świata w skokach. Ile zarobią skoczkowie?

Kibice nie kryją frustracji tak kuriozalnymi nagrodami, bowiem jasne jest, że konkursy o większej reputacji powinny wiązać się z odpowiednio większą nagrodą. Co ciekawe, okazuje się jednak, że jest zupełnie odwrotnie, co wcale nie cieszy zarówno fanów, jak i samych zawodników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News