puchar świata
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Lutego 2020

Wybitny Kubacki, wspaniały Stoch. Polacy powalczą o zwycięstwo

Puchar Świata w Lahti wzbudza wielkie emocje wśród polskich kibiców. Miłośnicy dyscypliny byli oczarowani bardzo dobrą postawą Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, którzy potwierdzili w trakcie kwalifikacji swoją dobrą formę. Ostatecznie Kamil Stoch i Dawid Kubacki liczą się w grze o trofeum prestiżowych zawodów.

Puchar Świata w Lahti będzie w ten weekend bardzo emocjonujący - szczególnie, że Polacy pokazują się w trakcie zawodów z bardzo dobrej strony. Wielkie ukłony należą się przedewszystkim Dawidowi Kubackiemu i Kamilowi Stochowi, którzy pokazują się z Finlandii z jak najlepszej strony. Reprezentanci Polski mogą zakończyć zawody na podium.

Niesamowity Dawid Kubacki. Polak oczarował w trakcie kwalifikacji do konkursuNiesamowity Dawid Kubacki. Polak oczarował w trakcie kwalifikacji do konkursuCzytaj dalej

Puchar Świata. Świetna postawa Polaków

Wielkie brawa za występy w Finlandii jak na razie należą się Kamilowi Stochowi i Dawidowi Kubackiemu, którzy pokazują w Lahti pełnie swoich możliwości. Kubacki zwyciężył eliminacje, a po pierwszej serii konkursowej zajmuje drugie miejsce za prowadzącym rywalizacją Stefanem Kraftem. Zagrożeniem dla Polaka wydaje się także Karl Geiger, który - jak na razie - jest tuż za plecami Polaka.

Z kolei Kamil Stoch zajmuje piąte miejsce, ale zważając na małe różnice w punktacji konkursu, jest jeszcze w stanie stanąć na podium. Niestety, tylko dla dwóch największych gwiazd polskich skoków był to konkurs udany. Inni reprezentanci zawiedli oczekiwania kibiców.

Fantastyczne wyniki Polaków na treningu przed Pucharem Świata. Powalczą dziś o zwycięstwoFantastyczne wyniki Polaków na treningu przed Pucharem Świata. Powalczą dziś o zwycięstwoCzytaj dalej

Niepowodzenie reszty kadry. Rozczarowujący Żyła

Duża ilość kibiców miała wielkie nadzieje na to, że z dobrej strony w Finlandii pokaże się Piotr Żyła. Ostatecznie, skoczek nie zakwalifikował się do drugiej serii i zajął ostatecznie 37 miejsce w rywalizacji.

Klemens Murańka uplasował się na 42. pozycji, Aleksander Zniszczoł na 48, a miejsce dalej zajął Jakub Wolny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News