Kamil Stoch skoki narciarskie
instagram.com/kamilstochofficial
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2020

Dziś konkurs Pucharu Świata w Ruce. Będziecie kibicować Polakom?

Puchar Świata w Ruce regularnie cieszy się zainteresowaniem kibiców z całego świata. Fani z Polski liczą na to, że Biało-czerwoni spiszą się tym razem lepiej niż zazwyczaj. Do tej pory w Finlandii nie szło nam najlepiej.

Puchar Świata w Ruce jak zawsze będzie wiązał się z ogromną oglądalnością na całym świecie. W Finlandii skoki narciarskie są bardzo popularne, jednak niestety na trybunach nie pojawią się kibice, którzy co roku wspierali wszystkich zawodników.

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportemGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportemCzytaj dalej

Dziś do rywalizacji staną również Biało-czerwoni, którzy do tej pory mogą mieć spore pretensje do siebie za konkurs w Wiśle. Powiewem optymizmu było wczorajsze zwycięstwo Dawida Kubackiego w kwalifikacjach. Dziś będzie walczył o zwycięstwo.

Zwycięzca ubiegłorocznego Turnieju Czterech Skoczni z pewnością chciałby powtórzyć swój wielki sukces i osiągnąć jeszcze lepsze miejsce w klasyfikacji końcowej w Pucharze Świata, jednak może być o to jeszcze trudniej niż rok temu. Pomocna może być absencja wielkich rywali.

Niewykluczone, że kilku zawodników z czołówki będzie musiało mierzyć się z problemami zdrowotnymi, jakie nie omijają nikogo. Pozostaje nam jedynie wierzyć w to, że ten problem nie dotknie polskiej kadry w dużym stopniu.

Czy będziecie dziś kibicować Polakom?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News