PZPN problemy
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 4 Maja 2020

Poważne problemy PZPN. Związek traci miliony złotych, sytuacja jest coraz gorsza

PZPN ma spore problemy w związku z sytuacją, która panuje obecnie na całym świecie. Nie da się ukryć, że obecne warunki nie sprzyjają organizacji sportowej. Póki co musi ona żyć bardzo oszczędnie.

PZPN z pewnością znalazł się w bardzo trudnej sytuacji w związku z zawieszeniem wszelkich rozgrywek piłkarskich. Związek piłkarski nie otrzymuje praktycznie żadnych pieniędzy w związku z organizacją spotkań reprezentacji, a wydatki mimo wszystko paradoksalnie wcale nie maleją. Okazuje się, że może to mieć naprawdę fatalny wpływ na dalsze działanie federacji.

Dowiadujemy się, że w przypadku przedłużenia fatalnej sytuacji PZPN może mieć poważne kłopoty z funkcjonowaniem. Wszystko zależy od tego, kiedy kibice wrócą na stadiony podczas rozgrywania spotkań piłkarskich. Nie da się ukryć, że jest to wiadomość, na którą czekają nie tylko sami fani, ale również wszelcy włodarze.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Gwiazdor Polsatu wygadał się na wizji. Mógł poprowadzić znany polski klub, tajemnica wyszła na jawGwiazdor Polsatu wygadał się na wizji. Mógł poprowadzić znany polski klub, tajemnica wyszła na jawCzytaj dalej

PZPN może mieć problemy

Brak rozgrywania spotkań piłkarskich jest problemem dla każdej osoby powiązanej bezpośrednio ze światem sportu. Chodzi o piłkarzy, ale także o kibiców i działaczy. Pierwsi mogą mieć problemy z utrzymaniem optymalnej formy przy jednym z najdłuższych urlopów w życiu, drudzy nie mogą chodzić na stadiony, a trzeci są pozbawieni licznych wpływów z racji organizowania spotkań.

Jak się dowiadujemy, kłopoty mogą mieć nie tylko działacze klubowi. Jak zdradził Maciej Sawicki z PZPN, póki co federacja dysponuje pewnymi oszczędnościami i jest przygotowana na trudną sytuację, jednak mimo wszystko problemem może być przykładowo brak organizacji spotkań w Lidze Narodów jesienią. Wówczas PZPN mógłby popaść w prawdziwe problemy.

Prezes Legii zabrał głos w sprawie koronawirusa. Widzi w nim szansę dla polskiej piłkiPrezes Legii zabrał głos w sprawie koronawirusa. Widzi w nim szansę dla polskiej piłkiCzytaj dalej

PZPN dysponuje pewnymi oszczędnościami

Sytuacja z pewnością nie jest kolorowa dla wielu fanów, ale okazuje się, że także dla samych działaczy PZPN. Póki co dostajemy zapewnienia o tym, że sytuacja nie jest dramatyczna i że póki co związek ratuje mądre zarządzanie na przestrzeni ostatnich lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News