PZPN piłkarze ustawiali mecze?
.
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna

PZPN postanowił wszcząć dochodzenie w sprawie rzekomego ustawiania wyników własnych meczów przez piłkarzy znanej drużyny. Sprawa jest naprawdę poważna. Zanosi się na wielki skandal w polskim futbolu.

PZPN z pewnością podejdzie bardzo poważnie do słów, które mieliśmy okazję usłyszeć jakiś czas temu. Wszystko za sprawą trenera jednego z klubów, który jasno dał do zrozumienia, że niektórzy jego piłkarze mogli ustawiać wyniki własnych spotkań w celu zdobycia wielkiej kwoty pieniężnej. Tego typu zabiegi są nie tylko nieetyczne, ale i nielegalne, co oznacza, że możemy być pewni dochodzenia.

Wszystkiego mogliśmy dowiedzieć się w rozmowie szkoleniowca z Przeglądem Sportowym. Wszystko przez to, że trener postanowił otwarcie opowiedzieć o problemach, z jakimi musiał się zmagać, co może doprowadzić do ogromnych problemów klubu w najbliższych tygodniach. "PS" informuje, że PZPN wszczął dochodzenie w tej sprawie i zamierza dowiedzieć się, co ostatecznie zrobili piłkarze.

Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieNie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieCzytaj dalej

PZPN zamierza dokładnie zbadać sprawę

W wywiadzie z Przeglądem Sportowym trener Stali Mielec Dariusz Marzec podzielił się bardzo interesującą opinią na temat swoich zawodników i ich gry w ostatnich miesiącach. Sam nie przyznał oczywiście nic wprost, jednak kibice i dziennikarze dotarli do informacji, z których wynikać miało, że niektórzy zawodnicy Stali Mielec mieli obstawiać wyniki własnych spotkań u bukmacherów, a potem celowo je przegrywać, by zarabiać wielkie kwoty.

- Pierwszy raz jednak spotkałem się z czymś takim, że w stabilnym i poukładanym klubie nie wszyscy chcieli tego samego, co zarząd i kibice. Nie wszyscy mieliśmy jeden cel. Nie wszyscy szliśmy w jedną stronę. Z najsłabszymi przegrywaliśmy, a w innych meczach jakoś dawaliśmy sobie radę - przyznał trener mieleckiej Stali Dariusz Marzec, co zainteresowało zarówno kibiców, jak i PZPN.

PZPN z pewnością ukarze zawodników w przypadku potwierdzenia pogłosek

- Obijały mi się o uszy takie pogłoski, ale ja nawet czegoś takiego nie dopuszczam. Nie chcę w ogóle o tym myśleć - przyznał Dariusz Marzec, opowiadając o tym, że absolutnie nie ma zamiaru godzić się z plotkami o ustawianiu meczów przez jego piłkarzy.

Trudno się mu dziwić, bo przecież takie zachowanie jest prawdziwą zdradą całego zespołu. Kibice również byliby wściekli, gdyby plotki potwierdziły się. Pozostaje nam jedynie czekać na to, co przyniesie dochodzenie PZPN. W przypadku potwierdzenia informacji kary dla klubu i zawodników będą bardzo dotkliwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  2. Krzysztof Piątek dostał kolejne oferty z wielkich klubów. Transfer coraz bliżej
  3. Zaskakujący ruch może stać się faktem. Liverpool chce sprzedać swoją gwiazdę
  4. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  5. Ważne zmiany w Legii Warszawa. Pozyskanie nowego piłkarza kluczem do mistrzostwa?
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News