PZPN Zbigniew Boniek
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Wizerunkowa porażka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Internauci śmieją się z "małego Bońka"

PZPN przeszedł ogromne zmiany w ostatnich latach i nie jest obecnie tak krytykowany, jak wcześniej. Niektóre pomysły Zbigniewa Bońka są jednak niezrozumiałe. Obecnie cały internet śmieje się z jego niedorzecznej idei.

PZPN wciąż nie ma możliwości całkowitego uniknięcia wszystkich wpadek, jednak związek znacząco zmniejszył liczbę wizerunkowych kompromitacji w ostatnich latach. Trzeba oddać Zbigniewowi Bońkowi, że postawił na oczyszczenie wizerunku związku i udało mu się to zrobić w dobrym stylu. Mimo tego, PZPN wciąż spotyka się z licznymi słowami krytyki w związku ze słowami jego szefa.

Tym razem nie chodzi jednak o kontrowersyjny wpis Zbigniewa Bońka na Twitterze, po którym mogliśmy zastanawiać się, co autor miał na myśli. Były piłkarz Juventusu i Romy słynie z nietypowych wypowiedzi, lecz tym razem chodzi o pomysł umieszczenia jego podobizny na jednej z książek. Wszystko wygląda wyjątkowo absurdalnie, co przyznają kibice z całej Polski.

Walka, która z pewnością przebije Fame MMA. Dwie megagwiazdy Youtube stoczą walkę w ringuWalka, która z pewnością przebije Fame MMA. Dwie megagwiazdy Youtube stoczą walkę w ringuCzytaj dalej

PZPN stara się unikać wpadek wizerunkowych

Na polskim roczniku piłkarskim, którego patronem jest PZPN, znalazło się niewielkie zdjęcie Zbigniewa Bońka, które ma pojawić się na grzbiecie albumu. Wiele osób twierdzi, że wygląda to komicznie i jest zupełnie niepotrzebne, bo wygląda to tak, jakby sam Boniek był jedyną ważną postacią w polskim futbolu. Mówi się, że znacznie bardziej zrozumiałe byłoby umieszczenie tam Roberta Lewandowskiego.

Póki co Zbigniew Boniek zachowuje milczenie w tej sprawie, a kibice domyślają się, że był to jego pomysł. Już teraz pojawia się mnóstwo komentarzy na temat "małego Bońka", który rozbawił wiele osób. Niemalże wszystkie informacje na ten temat są krytyczne wobec działań najważniejszego działacza Polskiego Związku Piłki Nożnej.

PZPN nie komentuje najnowszej publikacji

Sam PZPN także nie skomentował przecieku na temat takiego wyglądu nowego rocznika piłkarskiego. W związku z tym komentarze pochodzą wyłącznie od kibiców i dziennikarzy, którzy także orzekli, że wygląda to żenująco.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News