PZPN
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 9 Września 2020

Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły

PZPN podał informację o tym, że dwóch pracowników związku zaraziło się koronawirusem. Do tej pory Polski Związek Piłki Nożnej nie musiał mierzyć się z takim problemem. Wiemy już, czy zakażone osoby miały kontakt z kadrą reprezentacji Polski.

PZPN na bieżąco informował media o stanie zdrowia osób znajdujących się na zgurpowaniu kadry na spotkania Ligi Narodów. Jak przekazał rzecznik PZPN, w reprezentacji Polski nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia, a osoby zarażone nie miały styczności z nikim z biorących udział w zgrupowaniu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Robert Lewandowski wyjął z portfela fortunę. O takim bogactwie można wyłącznie śnić, niesamowiteRobert Lewandowski wyjął z portfela fortunę. O takim bogactwie można wyłącznie śnić, niesamowiteCzytaj dalej

PZPN. Dwóch pracowników związku chorych na COVID-19

Mimo wielkich starań klubów i krajowych federacji trudno jest całkowicie uniknąć zakażeń wśród piłkarzy, o czym przekonali się m.in. Francuzi, którzy w meczu z Chorwacją zagrali bez chorego Kyliana Mbappe.

Na szczęście w polskiej ekipie nie doszło do zakażenia, a dwie osoby z PZPN u których stwierdzono obecność koronawirusa nie miały kontaktu z uczestnikami zgrupowania. - Pozytywne wyniki testów u tych pracowników stwierdzono jeszcze przed zgrupowaniem. Obie zakażone osoby zostały od razu odizolowane - przekazał rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

- Cała ekipa, która brała udział w zgrupowaniu, przeszła testy i informowaliśmy oficjalnie, że ich wyniki w komplecie były negatywne. Osoby zakażone pracują w biurach Polskiego Związku Piłki Nożnej, nie miały żadnej styczności z członkami reprezentacji Polski - podkreślił Kwiatkowski.

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Czytaj dalej

Zwycięstwo na zakończenie zgurpowania

Polscy piłkarze zakończyli pierwsze po przerwie pandemicznej zgrupowanie, w trakcie którego rozegrali dwa spotkania Ligi Narodów. Polacy w pierwszym meczu przegrali w Amsterdamie z Holandią 0:1, w drugim zaś pokonali w Zenicy Bośnię i Hercegowinę 2:1, po czym zawodnicy udali się do swoich klubów.

Kolejne zgrupowanie kadry odbędzie się w październiku, podczas którego Polacy rozegrają trzy spotkania domowe. Pierwsze będzie towarzyskie spotkanie z Finlandią (07.10), później zaś kadra rozegra kolejne mecze w ramach Ligi Narodów: z Włochami (10.10) oraz rewanż z Bośnią i Hercegowiną (14.10)

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News