PZPN
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 11 Marca 2020

PZPN podjął decyzję ws. meczu reprezentacji Polski. Kluczowe okazało się stanowisko gości

PZPN zdecydował o odwołaniu najbliższego sparingu polskiej kadry. Powodem, jak nietrudno się domyślić, jest koronawirus. Do podjęcia drastycznych kroków związek zmusiła decyzja ministerstwa zdrowia naszych rywali.

Reprezentacja Polski U-21 miała zmierzyć się 30 marca w Suwałkach z rówieśnikami z Białorusi. Mecz nie dojdzie jednak do skutku. Wszystko z powodu pisma, które w środę wpłynęło do polskiego związku z białoruskiej federacji, która została skłoniona do odwołania przyjazdu przez tamtejsze ministerstwo zdrowia.

Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiKoniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiCzytaj dalej

PZPN nie miał wyjścia. "Liczymy na zrozumienie"

"Informujemy, iż towarzyski mecz reprezentacji do lat 21 Polska – Białoruś nie będzie mógł się odbyć. Liczymy na zrozumienie tej decyzji i przepraszamy za wszelkie komplikacje, jakie niesie ze sobą decyzja ministerstwa sportu Białorusi. Jesteśmy gotowi do współpracy oraz ustalenia nowego terminu tego spotkania towarzyskiego" - cytuje białoruską federację PZPN.

To kolejne wydarzenie sportowe z udziałem polskich sportowców, które zostało odwołane z powodu koronawirusa. Dziś dowiedzieliśmy się m.in. o anulowaniu konkursu Pucharu Kontynentalnego. W praktyce oznacza ono zakończenie sezonu dla skoczków z "drugiej ligi" tej dyscypliny. Odwołano również m.in. galę KSW 53. Nie odbędą się także mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów.

Życiowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaŻyciowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaCzytaj dalej

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zakażonych

Jak podało w środę ministerstwo zdrowia, w Polsce łącznie potwierdzono dotychczas 27 przypadków koronawirusa. W środę potwierdzono dwa nowe przypadki choroby. Potwierdzone wyniki dotyczą: dziecka z woj. śląskiego (Cieszyn), które jest w dobrym stanie oraz młodej kobiety z woj. łódzkiego (Łódź).

W związku z trudną sytuacją resort zdrowia zakazał organizacji imprez masowych. Z tego powodu na mecze Ekstraklasy nie mogą wejść kibice.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News