PZPN
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor - 9 Listopada 2020

Były prezes PZPN powiedział Polakom, jak powinno się pić. Jego słowa zadziwiły tysiące kibiców

PZPN, mimo wielu starań prezesa Zbigniewa Bońka, wciąż uchodzi wśród Polaków za instytucję, w której panują układy, a jego działacze nie stronią od alkoholu. Temat wydaje się niezwykle drażliwy, ale jeden z byłych prezesów związku otwarcie opowiedział o spożywaniu alkoholu, wspominając również że sztuki picia nauczył się od legendarnego trenera.

PZPN po ostatniej interwencji CBA znalazł się na świeczniku. Choć sprawa nie dotyczy bezpośrednio samej piłkarskiej centrali, to jednak budzi wiele emocji wśród polskich kibiców. Teraz były prezes PZPN-u zdecydował się zabrać głos w innej sprawie dotyczącej związku, a mianowicie powiedział bardzo dużo na temat... spożywania alkoholu przez działaczy sportowych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Poczta Polska rezygnuje z jednej usługi. Po 30. września już jej nie uświadczysz
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłCzytaj dalej

PZPN. Były prezes zdradza tajniki picia

Sprawa spożywania alkoholu przez działaczy sportowych została poruszona przypadkowo na Twitterze. Po krótkiej wymianie zdań jeden z internautów zwrócił się do byłego prezesa PZPN-u, Michała Listkiewicza, sugerując, że za czasów jego rządów w PZPN-ie trzeba było wypić, aby wejść w łaski "starszyzny" - Na szczęście to już nie pana czasy gdzie trzeba było wypić żeby wkupić się w łaski starszyzny - napisał użytkownik Twittera.

Odpowiedź Michała Listkiewicza zaskoczyła wszystkich. Były prezes odpowiedział z klasą, ale i również zdradzając wiele ciekawych szczegółów. - Ale picie to sztuka, umiejętność. Ma swoją kulturę, jak każda życiowa czynność. Troszeczkę płynów w życiu przyjąłem, jednak nikt nie widział mnie pijanym, zarzyganym(zasilanym), agresywnym. Nauczyłem się picia z umiarem od Kazimierza Górskiego, wspaniałego nauczyciela życia - napisał Listkiewicz, przywołując osobę legendarnego polskiego trenera.

Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz znów zaskoczyła Polaków. Pokazała zdjęcia z intymnej sesji, zdjęcia tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Internauta przypomniał dawne czasy

Użytkownik Twittera w swoim wpisie odwołał się do rządów byłego prezesa PZPN-u w tej instytucji. Michał Listkiewicz kierował polską centralą piłkarską w latach 1999-2008, choć związany z nią był już wcześniej. Trudno ocenić, co działo się za zamkniętymi drzwiami związku, ale warto wspomnieć, że to dzięki zabiegom Listkiewicza Polska otrzymała wraz z Ukrainą prawo do zorganizowania Euro 2012.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News