PZPN powrót futbol piłka nożna
Jan Bielecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski

PZPN w końcu ogłosił termin powrotu piłki nożnej w naszym kraju. Z pewnością ucieszy to spragnionych futbolu kibiców. Wielu z nich nie ukrywa, że pojawienie się planowanych dat jest pewnym powiewem optymizmu, który jest przecież obecnie tak bardzo potrzebny.

PZPN w końcu ogłosił decyzję, na którą czekały dziesiątki tysięcy fanów piłki nożnej w naszym kraju. Doczekaliśmy się potwierdzenia, kiedy w końcu możemy spodziewać się powrotu futbolu w naszym kraju. Jak się okazuje, najprawdopodobniej nie będzie to jednak tak szybko, jak niektórzy myśleli, choć pozostaje docenić to, że w końcu ogłoszono oficjalne terminy.

Jednocześnie wskazano na to, które rozgrywki powinny ruszyć w naszym kraju najszybciej. Wiele rzeczy wciąż nie spotkało się z wyjaśnieniem, choć eksperci przewidują, że liga po powrocie nie będzie już taka sama. Czekają nas wyjątkowo ciekawe miesiące w świecie sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznej
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Z ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejZ ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejCzytaj dalej

PZPN ogłosił datę powrotu piłki nożnej

- Wznowienie rozgrywek Fortuna I Ligi oraz II ligi nastąpi w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku i planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23 – 34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020 - pisze w komunikacie na swojej oficjalnej stronie PZPN, potwierdzając datę powrotu futbolu.

Przed Fortuna I Ligą wróci natomiast Puchar Polski. Zaległe mecze 1/4 finału rozegrane zostaną bowiem 27 maja. Nie podano, kiedy ruszyć powinna Ekstraklasa, choć zakłada się, że dojdzie do tego równolegle z I ligą. Mecze zdaniem ekspertów najprawdopodobniej będą rozgrywane przy pustych trybunach, co nie może nikogo cieszyć, jednak takie są obecne warunki.

Anna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym talentem Klary. Niezwykłe, a ma dopiero 2 latkaAnna Lewandowska pochwaliła się niesamowitym talentem Klary. Niezwykłe, a ma dopiero 2 latkaCzytaj dalej

PZPN wydał ważne oświadczenie

Informacja o powrocie futbolu z pewnością ucieszy najbardziej zagorzałych fanów, którzy wyczekiwali na jakiekolwiek informacje potwierdzone przez PZPN. W końcu poznaliśmy oficjalną datę, dzięki czemu pozostaje nam już tylko odliczać dni w kalendarzu i czekać na powrót piłkarskich emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Branża turystyczna wściekła na Szumowskiego. "Jednym zdaniem zaprzepaścił miesięczny trud"
  2. Warszawiacy chcą znów jeździć na Veturilo. Ratusz pisze do rządu
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Co najmniej dwa nowe podatki rozważa rząd. Trwa rozpaczliwe szukanie pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News