PZPN Pilna uchwała
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Z ostatniej chwili. PZPN przygotowuje pilną uchwałę. Nadchodzą ogromne zmiany

PZPN już niebawem ma zaprezentować pilną uchwałę dotyczącą piłkarzy występujących w polskich ligach. Jak się okazuje, ma ona na celu unormowanie sytuacji w klubach. Może się ona jednak nie spodobać piłkarzom.

PZPN musi podjąć wiele trudnych decyzji w związku z sytuacją, która panuje obecnie na świecie. Dotyczy ona wszystkich aspektów naszego życia, w tym sportu, dlatego stało się jasne, że Polski Związek Piłki Nożnej będzie musiał rozwiązać mnóstwo problemów związanych z rozgrywaniem spotkań piłkarskich na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Z pewnością nie jest to proste zadanie.

Teraz dowiadujemy się, że PZPN podjął jedną z pierwszych decyzji dotyczących rozwiązania trudnych kwestii i sporów, które oczywiście pojawiają się i będą pojawiać się w najbliższym czasie. W najbliższym czasie podjęta ma zostać uchwała, która wywołuje spore kontrowersje i na pewno uderzy w setki piłkarzy, nie tylko tych grających na najwyższym szczeblu.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Kiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminKiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminCzytaj dalej

PZPN podejmie bardzo ważną uchwałę

O uchwale PZPN poinformował dziennikarz Przeglądu Sportowego Łukasz Olkowicz, który twierdzi, że zostanie ona podjęta oficjalnie już w najbliższym czasie. Za jej sprawą zawodnicy będą musieli liczyć się z poważną redukcją zarobków. Co ciekawe, to nie pierwszy taki przypadek, bo na zamrożenie zarobków zgodził się choćby Śląsk Wrocław, jednak teraz jest ono oficjalne.

Jak przyznał Łukasz Olkowicz, rzeczywiście trudno będzie o podjęcie uchwały bez stanowiska Polskiego Związku Piłkarzy, jednak może się to okazać niemożliwe, bo wydaje się, że bez obcięcia pensji piłkarzom kluby zwyczajnie mogą mieć problem z funkcjonowaniem w najbliższym czasie. Trudno powiedzieć, by komukolwiek zależało na upadku własnego klubu, dlatego sprawa jest wyjątkowa.

Ekstraklasa już w tym sezonie nie wróci. Właściciel jednego z klubów nie ma wątpliwości w sprawie przyszłościEkstraklasa już w tym sezonie nie wróci. Właściciel jednego z klubów nie ma wątpliwości w sprawie przyszłościCzytaj dalej

PZPN musiał podjąć decyzję

Można było spodziewać się, że w końcu zapadnie tego typu decyzja i że jest to jedynie kwestia czasu. Póki co jest to oczywiście nieoficjalne, jednak wiele wskazuje na to, że taka uchwała związku zostanie ogłoszona oficjalnie już w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Myśleli, że to mały szczeniak. Pojechali do schroniska, tam dowiedzieli się, co to za zwierzak
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News