Rafał Gikiewicz brawo
Instagram - Rafał Gikiewicz / kicker - Mattias Koch
Autor Piotr Bernaciak - 3 Maja 2020

Rafał Gikiewicz. Polski bohater w Niemczech, świetny bramkarz i człowiek o wielkim sercu

Rafał Gikiewicz to niewątpliwie jeden z najlepszych polskich bramkarzy. Ostatnio w mediach mówi się o jego fantastycznej akcji, która nie ma nic wspólnego z boiskiem. Polak opisywany jest w samych superlatywach.

Rafał Gikiewicz przez wiele miesięcy bronił wspaniale w barwach stołecznego Unionu Berlin, dzięki czemu stał się bohaterem kibiców. Dziś wiemy już, że prawdopodobnie nie rozegra już zbyt wielu meczów w barwach klubu z Niemiec, jednak mimo wszystko fani dalej darzą go szacunkiem. Wszystko ma związek z fantastyczną akcją, która miała miejsce poza boiskiem.

Reprezentant Polski wyszedł na ulicę (oczywiście w maseczce), by rozdawać lekarzom owoce oraz pizzę w tym trudnym dla nich czasie. Niemieckie media okrzyknęły go prawdziwym bohaterem, podobnie zresztą jak kibice, którzy dalej twierdzą, że Polak jest dla nich wzorem. Chcielibyśmy, aby wszyscy piłkarze mieli tak wielkie serca jak Rafał Gikiewicz.

RAFALE, DZIĘKUJEMY!

Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieDruzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News