Rafonix
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Marca 2020

Rafonix chciał sprawić niespodziankę, ale został zdemolowany. Potężny cios zakończył jego marzenia

Rafonix, czyli znany youtuber miał nadzieję na pokonanie faworyzowanego Wojciecha Goli. Niestety, jego marzenia zostały przerwane już w pierwszej rundzie po potężnym prawym, który ustawił resztę walki.

Wojciech Gola, jeden z włodarzy Fame MMA, stanął w oktagonie ze znanym youtuberem Marcinem „Rafonix” Krasuckim. Zdecydowanym faworytem co-main eventu Fame MMA 6 był Gola. W pierwszej rundzie Gola napierał na rywala. Bardzo szybko trafił rywala silnym ciosem, którym posłał go na matę. Następnie zaczął okładać go w parterze, by ostatecznie zająć duszenie zza pleców. Bezradny "Rafonix" odklepał.

Obrazy ZeStadionu"Kubańczyk" zdominował swoją walkę. Walczył jak prawdziwy gladiator, cóż za postawaCzytaj dalej

Rafonix przegrywa, Wojciech Gola nokautuje

- Myślałem, że będzie trochę spokojniej, ale Wojtek zaprezentował wielkie tempo. Czekał na moment i w końcu mnie trafił. Nie będę zwalał winy na centymetry i kilogramy. Dopiero pomału "wykluwają" mi się "jaja", niestety dzisiaj ich zabrakło. Muszę dużo pracować nad sobą, bo walczyłem bez koncepcji. Nie będę się poddawał i kończył kariery w Fame MMA, chyba że widzowie powiedzą "out" - powiedział po walce "Rafonix".

- Muszę powiedzieć jedno - Marcin ma twardą szczękę i chyba mam kontuzjowaną rękę po jednym z ciosów. Ten występ kosztował mnie wiele pracy, bo musiałem pogodzić organizację walki z przygotowaniami do pojedynku. Prawie wszystkie dzisiejsze walki obejrzałem. Najlepsza była pierwsza - "Szewca" z "Ambro".

Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. "Jego też tak załatwię"Czytaj dalej

Gola chwali Cypisa

Najbardziej Golę zadziwił jednak Cypis, który sensacyjnie wygrał swoją walkę. - To było niesamowite. Chcialbym podziękować też kibicom, którzy wspierają nas w tych trudnych czasach. To było mega wyzwanie, mieliśmy mnóstwo stresu. Dziękuję prezesowi Krzysztofowi Rozparze, który zarywał noce i pracował bez ustanku - dodał po walce Gola.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News