Raków Częstochowa
Facebook Raków Częstochowa
Autor Piotr Mika - 15 Sierpnia 2020

Wielkie zbrojenia Rakowa Częstochowa. Klub przedstawił szóstego, pozyskanego gracza, to były reprezentant Grecji

Raków Częstochowa właśnie przeprowadził kolejny, szósty już transfer tego lata. Beniaminek poprzedniego sezonu Ekstraklasy zajął w niej 10. miejsce i w nadchodzących rozgrywkach również chce walczyć o spokojne utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nowy zawodnik ma być wzmocnieniem formacji ofensywnej.

Raków Częstochowa wyraźnie nie chce zostać w tyle za rywalami z ligi i stara się wzmocnić przed kolejnym sezonem. Choć na koniec rozgrywek 2020/2021 spadek zaliczy tylko jedna drużyna Ekstraklasy, to częstochowski klub nie zamierza pozostawiać niczego przypadkowi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę zła
Cały Toruń pogrążył się w żałobie. Nie żyje Małgorzata Iwanowska-Ludwińska, fani ją kochaliCały Toruń pogrążył się w żałobie. Nie żyje Małgorzata Iwanowska-Ludwińska, fani ją kochaliCzytaj dalej

Raków Częstochowa sprowadza ofensywnego zawodnika

Do 10. drużyny poprzedniego sezonu Ekstraklasy trafi Grek Giannis Papanikolaou. 21-letni zawodnik w przeszłości występował w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju, ale obecnie nie prezentuje odpowiedniej formy, aby zasłużyć na powołanie do seniorskiej kadry. Raków Częstochowa wykupi Papanikolaou z Panioniosu Ateny za niewielkie pieniądze, nieprzekraczające 100 tys. euro.

21-latek to pomocnik, który może wystąpić jednak na większości pozycji w ataku, zależnie od potrzeby. Niestety musimy przyznać, że w poprzednim sezonie nie zanotował on zbyt dobrych liczb, nawet jak na rozgrywającego. Według serwisu "Transfermarkt" Papanikolaou rozegrał w greckiej Super League 30 spotkań i zanotował tylko jedną asystę.

Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na InstagramieEwa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na InstagramieCzytaj dalej

Raków Częstochowa wzmacnia się przed nowym sezonem

W letnim oknie tranferowym zespół trenera Marka Papszuna został wzmocniony już szóstym nowym zawodnikiem. Wcześniej do klubu z Częstochowy dołączyli: Vladislavs Gutkovskis, Michał Litwa, Marcin Cebula, Branislav Pindrach oraz Maciej Wilusz. Zwłaszcza ten ostatni zawodnik to bardzo ciekawe i mocne w polskiej lidze nazwisko.

Maciej Wilusz swego czasu grał w m.in. Koronie Kielce i Lechu Poznań, z którego odszedł do Rosji. Tam występował w zespole FK Rostów oraz Uralu Jekaterynburg jednak wyraźnie nie poradził sobie tam i teraz otrzymuje szansę, aby znów grać regularnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, uwielbiana sieciówka nie będzie obsługiwać klientów bez maseczek. Efekt rozporządzenia
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News