Raw Air Lillehammer
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 9 Marca 2020

Świetny skok Kamila Stocha w pierwszej serii w Lillehammer. Polak z ogromnymi szansami na zwycięstwo

Raw Air w Lillehammer rozpoczęło się dziś pomimo pewnych problemów związanych z warunkami pogodowymi. Liczyliśmy na dobre występy naszych reprezentantów.

Raw Air w Lillehammer do ostatniej chwili stało pod znakiem zapytania z uwagi na trudne warunki atmosferyczne. Na norweskiej skoczni wiał silny wiatr i nie było wiadomo, czy uda się zorganizować zawody. Wczoraj z tych samych powodów odwołano konkursy w Oslo. Kibice liczyli, że dziś uda im się zobaczyć wyczyny swoich ulubieńców przynajmniej w telewizji.

Ostatecznie konkurs odbył się, choć nie brakowało zaskakujących rezultatów, zwłaszcza w końcówce. Widać to było przede wszystkim po wynikach Biało-czerwonych, którzy mogli liczyć na znacznie lepsze rezultaty i na poprawę swojej sytuacji w Pucharze Świata.

Wymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzówWymowne zachowanie polskich trenerów po skoku Kubackiego. Wszystko na oczach setek tysięcy widzówCzytaj dalej

Raw Air w Lillehammer zorganizowano pomimo problemów pogodowych

Pierwsze rezultaty naszych reprezentantów z pewnością nie mogły podobać się polskim kibicom. Liczyli oni zwłaszcza na to, że z dobrej strony pokaże się Maciej Kot, który zanotował udany powrót do pierwszej reprezentacji, jednak nie udało mu się pokazać pełni możliwości. Podobnie było z Jakubem Wolnym, który był w pierwszej serii niewiele lepszy.

Nieco rozczarował Piotr Żyła, który zepsuł swój skok i nie mógł liczyć na dobry rezultat w tabeli pierwszej serii. Bardzo ładnie zaprezentował się natomiast Kamil Stoch, który po swoim skoku zameldował się na drugim miejscu. Mógł mu je odebrać Dawid Kubacki, ale Polak zanotował kompletnie rozczarowujący rezultat i znalazł się dopiero w trzeciej dziesiątce pierwszej serii.

Dziesiątki tysięcy kibiców skoków w rozpaczy. Władze podjęły decyzję w sprawie konkursu w PlanicyDziesiątki tysięcy kibiców skoków w rozpaczy. Władze podjęły decyzję w sprawie konkursu w PlanicyCzytaj dalej

Raw Air w Lillehammer. Świetny występ Kamila Stocha

Kamil Stoch ponownie udowodnił, że wyniki z treningów nie były przypadkiem i że stać go na zajmowanie miejsca w czołówce nawet pomimo niesprzyjających rezultatów. Ostatecznie nasz zawodnik zajął drugie miejsce, tuż za Kevinem Eisenbichlerem. Polaka zdecydowanie stać na zwycięstwo w drugiej serii.

W drugiej serii zameldowali się także Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Maciej Kot i Jakub Wolny nie zdołali wywalczyć kwalifikacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje turysta z Polski. Szukał schronienia, doszło do najgorszego
  2. Bóbr wtargnął do domu, ugryzł kobietę w nogę
  3. Artur Szpilka komentuje kontrowersyjne zwycięstwo. Absurdalna opinia pięściarza
  4. Reprezentant Polski kontuzjowany. Zszedł z murawy już w pierwszej połowie meczu
  5. Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News