Real Madryt
GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Kwietnia 2020

Gwiazdy Realu Madryt mogą trafić do Anglii. W grze ponad 100 milionów euro

Real Madryt po sezonie może czekać kolejna kadrowa rewolucja. Florentino Perez chciałby pozbyć się kilku zawodników, których w swojej koncepcji nie widzi Zinedine Zidane, a których pensje znacznie obciążają klubowy budżet. Sytuacje planuje wykorzystać jeden z klubów Premier League mający mocarstwowe plany.

Real Madryt słynie z tego, że co roku w lecie do klubu dołącza piłkarz o wielkim nazwisku. Teraz podobno “Królewscy” chcieliby, by tym piłkarzem był Erling Haaland. Znacznie ciekawsze jednak mogą być transfery zawodników opuszczających Madryt. Dwóch gwiazdorów znalazło się na celowniku znanego klubu angielskiej Premier League.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Ujawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaUjawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej


Real Madryt po zakończeniu sezonu może pozbyć się dwóch wielkich zawodników

W grudniu 2019 roku Carlo Ancelotti po odejściu z Napoli, przejął stery w angielskim Evertonie. Drużyna przeżywająca kryzys pod wodzą nowego trenera znacznie poprawiła jakość gry i wyniki. To tylko dowodzi klasy Włocha. Doświadczony trener ma ambitne plany względem “The Toffees”. Pojawiła się informacja, że chce on sprowadzić do Liverpoolu dwójkę swoich byłych podopiecznych z Realu Madryt, Garetha Bale'a i Jamesa Rodrigueza, którym od dłuższego czasu nie najlepiej wiedzie się w stolicy Hiszpanii.

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówZmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówCzytaj dalej


Gareth Bale i James Rodriguez znaleźli się na celowniku największego rywala Liverpoolu

Zinedine Zidane coraz rzadziej korzysta z usług Bale’a i jeszcze rzadziej z Rodrigueza, wypożyczanego już do Bayernu, co daje jasny sygnał, że nie cieszy się on wielkim uznaniem legendarnego Francuza. Właśnie to i fakt, że zawodnikom niedługo wygasają podpisane z Realem kontrakty, ma być szansą dla potencjalnych kupców. Na rzecz Evertonu oczywiście ma przemawiać osoba Carlo Ancelottiego, który pracował z zawodnikami w czasach zasiadania na ławce trenerskiej Realu. W latach 2013-2015 obaj byli podstawowymi zawodnikami składu desygnowanego przez Włocha. Sprowadzenie zwłaszcza Bale’a może się okazać bardzo trudne, gdyż ma on kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata. Gwarantuje mu on zarobki na poziomie 17 milionów euro rocznie, a Walijczyk mimo dużej krytyki ze strony kibiców “Galacticos” podobno bardzo polubił życie w Madrycie. Gdyby jednak Ancelottiemu udało się dopiąć swego, Everton musiałby się liczyć z wydatkiem grubo ponad 100 milionów euro.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Z ostatniej chwili: Minister ogłosił kolejny, bezwzględny zakaz. Jego złamanie wiąże się z poważnymi problemami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News