Real Madryt Bale Zidane
Autor Piotr Bernaciak - 5 Listopada 2019

Zinedine Zidane zabrał głos w sprawie Garetha Bale'a. Jasna deklaracja trenera Realu Madryt

Real Madryt wiązał wielkie nadzieje z transferem, który został przeprowadzony kilka lat temu. Wówczas do stolicy trafił Gareth Bale. Ostatnio wydawało się jednak, że Walijczyk opuści Madryt. Głos w tej sprawie zabrał Zinedine Zidane.

Real Madryt radzi sobie dość słabo na początku tego sezonu. Królewscy od lat mają ten sam problem, na który nie potrafią w żaden sposób odpowiedzieć. Mówi się, że to przeciętna forma największych gwiazd zespołu wpływa na to, że drużyna nie gra zgodnie z oczekiwaniami. Ta sytuacja sprawiła, że niektórzy piłkarze zaczynają wyrażać chęć opuszczenia Madrytu.

W tym gronie znalazł się Gareth Bale. Walijczyk był typowany na największą gwiazdę zespołu po odejściu Cristiano Ronaldo, jednak zupełnie nie sprostał oczekiwaniom. Tego lata jego agent głośno potwierdzał, że Bale chce opuścić Real. Dopiero teraz na temat medialnych doniesień wypowiedział się sam Zinedine Zidane. Jego wypowiedź nie pozostawia złudzeń wobec sytuacji w klubie.

Wielka sensacja w Barcelonie. Perfekcyjny mecz mistrzów Czech, gospodarze nie dali radyWielka sensacja w Barcelonie. Perfekcyjny mecz mistrzów Czech, gospodarze nie dali radyCzytaj dalej

Real Madryt rozczarowuje kibiców

- Nie mam żadnego problemu z Balem. I myślę, że mogę to powiedzieć także w imieniu naszych kibiców. Ludzie mówią, że nie chcę go w drużynie, ale to nonsens. Każdy może mówić o mnie to, co mu się podoba, ale nie może przypisywać mi nieprawdziwych słów. Chcę, żeby Gareth został z nami do końca sezonu. Jest częścią naszego zespołu - powiedział wprost Zinedine Zidane.

Francuski trener zdecydował się stanowczo zaprzeczyć doniesieniom medialnym, które wskazywały na to, że transfer Bale'a jest możliwy między innymi dlatego, że piłkarza nie chce w drużynie jego szkoleniowiec. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej, a przynajmniej tak mówi sam szkoleniowiec.

- Gareth ma się dobrze, ale nie jest jeszcze gotowy do gry. Szkoda, że my nie możemy skorzystać z jego usług - dodał Zidane, wskazując na to, że kontuzja Walijczyka już niebawem zostanie w pełni wyleczona i wróci on do gry.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News