Real Madryt transfery
AFP/EAST NEWS
Autor Łukasz Kowalski - 7 Grudnia 2020

Polski klub z okręgówki chce byłego piłkarza Realu Madryt. Ten zamieścił wymowną wiadomość

Real Madryt bez wątpienia jest jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Do Królewskich zazwyczaj trafiają piłkarze, którzy są albo najlepsi na świecie, albo do tego miana aspirują. W barwach Los Blancos znaleźli się także zawodnicy, którzy nie poradzili sobie ostatecznie w futbolu na najwyższym poziomie. Najlepszym przykładem jest Royston Drenthe. W ostatnich dniach pojawiły się plotki, że Holender trafi do polskiej "okręgówki". 33-latek skomentował te doniesienia.

  • Real Madryt jest w CV piłkarza, który mógł trafić do polskiej "okręgówki".
  • Victoria Cisek informowała, że jest blisko sprowadzenia Roystona Drenthe.
  • Holenderski obrońca skomentował ostatnie doniesienia medialne.

Real Madryt bez wątpienia jest jednym z najlepszych klubów na świecie. W jego kadrze zazwyczaj znajdują się albo najlepsi zawodnicy świata, albo aspirujący do tego miana. Pojawiają się też tacy, którzy koniec końców nie poradzili sobie w futbolu na najwyższym poziomie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Piekielnie ciężkie wyzwanie dla Polaków. Jest źle, trafiliśmy na odwiecznego rywalaPiekielnie ciężkie wyzwanie dla Polaków. Jest źle, trafiliśmy na odwiecznego rywalaCzytaj dalej

Real Madryt w CV piłkarza, który miał rafić do polskiej "okręgówki"

Idealnym przykładem takiego piłkarza jest Royston Drenthe. Holenderski obrońca miał być w zespole Królewskich następcą na lewej obronie Roberto Carlosa. Drenthe rozczarował na całej linii i przez pięć lat zaliczył zaledwie 65 występów w koszulce Los Blancos.

Zobacz także:Trwa zmasowana obława. 20-latek porwał dziecko i dopuścił się najgorszego

Obecnie 33-latek jest całkowicie na obrzeżach poważnego futbolu. Występuje w trzeciej lidze holenderskiej w zespole Kozakken Boys. W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że może trafić do Polski.

- Jesteśmy w trakcie rozmów z 33-letnim Holendrem Roystonem Drenthe odnośnie jego ewentualnego transferu do Victorii Cisek. Były piłkarz między innymi Realu Madryt przebywa obecnie w Holandii. Wkrótce poinformujemy o dalszych rezultatach, które mamy nadzieję będą pozytywne. Roy aktualnie jest zawodnikiem Kozzaken Boys, równie amatorskiej drużyny co Victoria - napisała na Twitterze Victoria Cisek.

Zobacz także:Coca-Cola zrywa współpracę z firmą Hofmana. Powód poraża

Władze klubu wyjawiły, że transfer ma być korzyścią dla obu stron. W ostatnim czasie w mediach pojawiły się informacje, że Drenthe został bankrutem. - Stąd pojawił się pomysł na jego ściągnięcie i wzajemną pomoc. On nam wizerunkowo, my mu w życiu - czytamy na Twitterze.

Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Czytaj dalej

Holender skomentował plotki o przenosinach do Polski

Holenderskie media skontaktowały się z zawodnikiem, aby zapytać go, czy faktycznie transfer do Polski jest możliwy. 33-letni Drenthe odniósł się do wpisu Victorii Cisek i jednoznacznie dał do zrozumienia, że tematu przenosin do Polski nie istnieje.

- Były zawodnik Realu wskazuje, że w ogóle nie miał kontaktu z Victorią Cisek. Lewonożny zawodnik, który obecnie gra w amatorskim Kozzaken Boys, nazywa informacje polskiego klubu "bzdurą" - informuje portal vi.nl.

Sąd w Bredzie kilka dni temu ogłosił, że Drenthe został bankrutem. Były zawodnik został objęty nadzorem finansowym. W trakcie swojego życia miał stracić ponad 3,5 miliona euro. Samego zawodnika nie było na ogłoszeniu decyzji sądu.

- Od zawsze byłem pod lupą. Nie znam szczegółów sprawy, ale jeśli jest tak, jak myślę, nie jest to aż tak poważna kwestia. Na pewno zostanie wyjaśniona - komentował sprawę Drenthe.

33-latek do Realu Madryt trafił w 2007 roku. Później jeszcze występował m.in.: w Evertonie, Sheffield, Reading oraz egzotycznych klubach z Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Victoria Cisek występuje obecnie w grupie II Klasy Okręgowej opolskiej (szósty poziom rozgrywkowy w Polsce). Po 19. kolejkach drużyna zajmuje przedostatnie 19. miejsce.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News