Real Madryt Xabi Alonso
PxHere
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2019

Były piłkarz Realu Madryt trafi do więzienia? Miał dopuścić się poważnych oszustw

Real Madryt przez wiele lat zatrudniał setki piłkarzy ze światowego topu. Teraz jeden z nich ma wielkie problemy z prawem w związku z oszustwami. Czekają go rozprawy sądowe, po których może usłyszeć wyrok skazujący.

Real Madryt cieszy się opinią jednego z najlepszych klubów na świecie. Wszystko przez to, że klub ze stolicy Hiszpanii regularnie zatrudnia zawodników ze światowego topu, których klasy nie da się nie zauważyć. Dzięki doniesieniom prasy dowiadujemy się, że jeden z byłych gwiazdorów klubu może mieć teraz ogromne problemy. Wszystko przez jego rzekome oszustwa.

Dowiedzieliśmy się, że Xabi Alonso, czyli jeden z najbardziej znanych reprezentantów Hiszpanii ostatnich lat, miał ukrywać w swoim zeznaniu majątkowym dwa miliony euro, przez co obecnie ma problemy z prawem. Wszystko przez to, że urząd skarbowy doszukał się pewnych nieścisłości. Teraz prawdopodobnie znany pomocnik sprzed lat będzie musiał stawić się w sądzie.

Wielki pech polskich piłkarzy! Reprezentanci prowadzili z Rosją do ostatnich sekund spotkaniaWielki pech polskich piłkarzy! Reprezentanci prowadzili z Rosją do ostatnich sekund spotkaniaCzytaj dalej

Real Madryt zatrudnia piłkarzy ze światowego topu

Xabi Alonso występował w Realu Madryt w latach 2009-2014. Teraz dowiadujemy się, że w latach 2010-2012 Hiszpan nie wypełniał zeznań majątkowych we właściwy sposób, oszukując hiszpańską skarbówkę. Teraz mogą go za to czekać bardzo poważne konsekwencje, włącznie z karą więzienia. Informują o tym dziennikarze z Madrytu, którzy dowiedzieli się o problemach Alonso.

Poznaliśmy już część informacji na temat problemów Hiszpana. Okazuje się, że w środę odbył się pierwszy proces, w trakcie którego ustalano, czy zawodnik rzeczywiście jest winny. Wiemy także, że za popełnione przestępstwa grozić mu może kara w wysokości pięciu lat więzienia oraz czterech milionów euro grzywny. Zwłaszcza ta pierwsza wydaje się wyjątkowo drastyczna.

Real Madryt odnosił sukcesy ze swoim gwiazdorem

Nie wiemy, jak zakończy się sprawa kłopotów Xabiego Alonso z prawem. Wiele wskazuje na to, że przez długi czas będzie on musiał zeznawać przed sądem w tej sprawie. Z pewnością pojawi się również wiele głosów dyskredytujących jego zachowanie. Póki co jednak powinniśmy wstrzymywać się od wydawania wyroków w tej sprawie, dopóki nie poznamy ostatecznej decyzji sądu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News