Real Madryt Xavi
Instagram - Real Madrid
Autor Piotr Bernaciak - 21 Września 2019

Legendarny zawodnik przekonany o sile Realu Madryt. "Będą walczyć o wszystko do samego końca"

Real Madryt przechodzi ostatnio niemały kryzys. Legenda Barcelony wie jednak, że jest to jedynie przejściowe. Dodaje, że Królewscy będą walczyć o tytuły do samego końca zmagań w europejskich pucharach.

Real Madryt ma ogromne problemy w związku ze swoją grą na samym początku sezonu. Królewscy tracą mnóstwo goli i sami nie potrafią wykorzystywać swoich sytuacji, co nie pokoi bardzo wielu kibiców. Jeden z byłych zawodników hiszpańskiego legendarnego klubu jest jednak przekonany, że tego typu gra to tylko przejściowe problemy, które niebawem miną i wszystko wróci do normy.

Xavi, legendarny pomocnik FC Barcelony, który z klubem z Katalonii wygrał wszstkie możliwe trofea, jest przekonany o tym, że Real Madryt już niebawem wróci na zwycięskie tory. Zawodnik występujący obecnie w Katarze przyznaje, że tak wielki klub nie może mieć wielkich problemów przez długi czas i z pewnością już niebawem znów będzie pokonywał kolejnych przeciwników.

Znowu nie udało się urwać Polakom seta. Pełna hala poniosła Polaków do ćwierćfinału ME!Znowu nie udało się urwać Polakom seta. Pełna hala poniosła Polaków do ćwierćfinału ME!Czytaj dalej

Real Madryt ma spore problemy z wygrywaniem

- Real Madryt ma tysiąc żyć. Poprzedni sezon w ich wykonaniu to tylko złudzenie. Widziałem już podobne sytuacje wiele razy. Nie mam wątpliwości, że Real Madryt znów będzie walczył o wszystko. To pewne - przyznał Xavi w jednym z wywiadów, zapowiadając rychły koniec kryzysu w Realu Madryt i zauważalną poprawę w grze, która ma nadejść już niebawem.

Póki co nic nie zapowiada nagłej poprawy w Realu Madryt. Pierwszy zespół wciąż gra bardzo słabo i ma problemy z wypracowywaniem sobie sytuacji strzeleckich, przez co zalicza kompromitujące wpadki. Tak było między innymi w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain, gdy Królewscy w fatalnym stylu przegrali prestiżowe starcie na wyjeździe aż 0:3.

Real Madryt musi poradzić sobie z kryzysem

Nic nie daje nadziei na poprawę, lecz Xavi jest pewny, że już niebawem Real Madryt będzie grał znacznie lepiej i dzięki temu kibice nie będą już musieli bać się o najbardziej prestiżowe starcia. Sympatycy klubu ze stolicy Hiszpanii nie są jednak jeszcze na tyle optymistyczni. Niektórzy domagają się nawet, by trener Zinedine Zidane zdecydował się na dymisję już przy najbliższej wpadce.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News