Real Madryt Santiago Bernabeu
Wallpaper Flare
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Historyczna decyzja Realu Madryt. Królewscy wyprowadzają się z Santiago Bernabeu

Real Madryt podjął decyzję, której spodziewało się bardzo wielu kibiców w związku z panującą pandemią. Mimo wszystko mamy w tym wypadku do czynienia z historyczną decyzją, która jest wyjątkiem w historii tego klubu.

Real Madryt występował na Santiago Bernabeu od 1947 roku, gdy obiekt powstał na zlecenie legendarnego prezesa klubu. Na samym początku obiekt nazywano "nowym Chamartin", co wzięło się od poprzedniego stadionu, jednak po latach zdecydowano się nazwać go od nazwiska kultowego sternika klubu. Stadion stał się samym sercem Los Blancos i obiektem kultu kibiców z całego świata.

Teraz jednak podjęto historyczną decyzję, że najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach Real Madryt podczas spotkań w Madrycie nie będzie grał na Santiago Bernabeu. Zdecydowano się na wyprowadzkę na obiekt, który posiada zaledwie kilka tysięcy miejsc.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
    2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Czytaj dalej

Real Madryt podjął decyzję

Dowiedzieliśmy się, że swoje kolejne mecze ligowe do końca sezonu Real Madryt rozgrywać ma na stadionie w Valdebebas pod Madrytem. To właśnie tam mieści się ośrodek treningowy klubu, który stoi na najwyższym światowym poziomie. Królewscy mają tam swoje treningi, a mecze gra tam drugi zespół, na którego mecze przychodzi dużo mniej osób.

W związku z zamknięciem Santiago Bernabeu dla kibiców zdecydowano się jednak na przenosiny do Valdebebas, by rozgrywać tam mecze mniejszym kosztem. Dowiadujemy się, że pewnym problemem była instalacja systemu VAR, jednak władze Realu Madryt ostatecznie rozwiązały także ten problem.

Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęTrener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęCzytaj dalej

Real Madryt opuszcza Santiago Bernabeu

Wygląda więc na to, że po raz pierwszy od wielu wielu lat kibice Realu Madryt muszą pogodzić się z myślą, że nie tylko nie zobaczą swoich ulubieńców przez dłuższy czas, ale również sami piłkarze będą grać w zupełnie innym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę
  2. Kiedy spadnie deszcz? Prognoza IMGW rozwiewa wszystkie wątpliwości
  3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
  4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
  5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
  6. Nieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News