Real Madryt prezes trumna
YouTube - Diario AS
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Koszmarne doniesienia z Hiszpanii. Zaginęła trumna z ciałem prezesa Realu Madryt

Real Madryt niedawno pożegnał legendarnego prezesa. Teraz dowiadujemy się o makabrycznych szczegółach pożegnania kultowej postaci hiszpańskiego futbolu. Pojawiły się wiadomości, które brzmią przerażająco.

Real Madryt miał w swojej historii dziesiątki, jeśli nie setki postaci, które można nazwać legendami hiszpańskiej piłki klubowej. Wielu piłkarzy, trenerów i działaczy klubu zapisało się w historii futbolu na najwyższym poziomie, dzięki czemu do dziś cieszą się szacunkiem ze strony kibiców. Jedną z takich osób z pewnością jest Lorenzo Sanz, były prezes Królewskich w latach 1995-2000.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że były prezydent klubu zmarł na koronawirusa. W tych trudnych warunkach rodzina zmarłego zamierzała doprowadzić do skromnego pogrzebu, jednak dowiadujemy się, że wobec koszmarnych okoliczności prawdopodobnie jest to jednak niemożliwe. Informacje na temat tego, co się wydarzyło, zmroziły krew w żyłach fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy
Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieGdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieCzytaj dalej

Real Madryt stracił legendarnego prezydenta

Real Madryt obecnie cieszy się z bardzo udanej prezydentury Florentino Pereza. Hiszpan cieszy się sporym szacunkiem ze strony kibiców, a swoje stanowisko obejmował w 2000 roku, przejmując je po właśnie Lorenzo Sanzie. Mężczyzna również był ceniony przez kibiców jako ten, który zapoczątkował erę Galacticos i zaczął sprowadzać do stolicy Hiszpanii wielkie gwiazdy.

Ostatnio były prezydent klubu zmarł. Dziś dowiadujemy się, że doszło do makabrycznej sytuacji. Okazuje się, że ani władze szpitala, ani policja, ani rodzina zmarłego nie mają pojęcia, gdzie znajduje się obecnie jego ciało. Bliscy Lorenzo Sanza chcieli doprowadzić do kremacji, jednak niestety w tej sytuacji pozostaje jedynie poczekać na efekt poszukiwań.

Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)Czytaj dalej

Real Madryt ma wiele klubowych legend

Z pewnością sytuacja rodziny zmarłego w tej sytuacji jest bardzo trudna i nikt nie chciałby znaleźć się w podobnym położeniu. Pozostaje jedynie czekać na efekty poszukiwań trumny mężczyzny. Ta sytuacja wskazuje na chaos, jaki panuje obecnie w Hiszpanii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News