Real Madryt Vinicius
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 28 Października 2020

Piłkarze Realu Madryt myśleli, że nikt ich nie słyszy. Obrażali kolegę, który stał obok, wszystko nagrały kamery (WIDEO)

Real Madryt w ostatnim czasie gwarantuje swoim kibicom prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Dobre spotkania przeplatają z tymi bardzo słabymi. We wtorek mistrzowie Hiszpanii tylko zremisowali w Lidze Mistrzów z Borussią Mönchengladbach 2:2. W przerwie meczu dwóch zawodników Królewskich krytykowało swojego kolegę z zespołu, choć ten stał tuż obok. Wszystko uchwyciły kamery.

Real Madryt w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Co prawda Królewscy są liderami La Liga, ale kibice nie są zadowoleni ze stylu, jaki prezentuje drużyna Zinedine'a Zidane'a. W ostatnim czasie coś zawodzi w funkcjonowaniu drużyny.

¿Benzema a Mendy sobre Vinicius?:

1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. Lekarze biją na alarm. Charakterystyczny objaw pozwala odróżnić Covid-19 od przeziębienia
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Anna Lewandowska wybrała się na urlop w góry. Wiemy, ile kosztuje domek, który wynajęła. Ogromne zaskoczenieAnna Lewandowska wybrała się na urlop w góry. Wiemy, ile kosztuje domek, który wynajęła. Ogromne zaskoczenieCzytaj dalej

Real Madryt zawiódł w kolejnym meczu

Październik w wykonaniu mistrzów Hiszpanii to istna sinusoida formy. Królewscy potrafią pokonać FC Barcelonę na jej stadionie, prezentując ofensywny intensywny futbol. Z drugiej strony niżej notowane zespoły potrafią stłamsić piłkarzy Realu Madryt.

W ciągu zaledwie 10 dni Real Madryt rozegrał aż 4 spotkania. Wygrał tylko jedno, w sobotę z FC Barceloną, ale za to dwa przegrał. Najpierw w La Liga z Cadiz 0:1, a później 2:3 z Szachtarem Donieck w Lidze Mistrzów. Teraz doszedł remis z Borussią Mönchengladbach.

Real Madryt po raz kolejny bardzo słabo rozpoczyna walkę w Lidze Mistrzów. Po dwóch spotkaniach mają na koncie zalewie punkt i zamykają stawkę. Okazję do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie w Lidze Mistrzów Real będzie miał w przyszłą środę, ale na drodze im stanie Inter Mediolan.

Wtorkowe spotkanie z Mönchengladbach po raz kolejny pokazało, jak słabo w tym sezonie prezentuje się obrona Realu Madryt. Mimo że podopieczni Zidane'a przeważali, to nie byli w stanie potwierdzić swojej przewagi.

Marcin Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Obrona trwała krócej niż jego walki (WIDEO)Marcin Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Obrona trwała krócej niż jego walki (WIDEO)Czytaj dalej

Gwiazdy Realu obrażały kolegę z zespołu w jego obecności

Dwukrotnie obrona Królewskich nadziała się na zabójcze kontrataki Źrebaków. W pierwszej połowie gola po błyskawicznej akcji strzelił Marcus Thuram. W przerwie spotkania zawodnicy Realu Madryt mieli o czym rozmawiać w szatni.

I faktycznie w przerwie zwodnicy musieli przeprowadzić burzliwą rozmowę. Nawet po wyjściu z szatni kontynuowali dyskusje. Karim Benzema razem ze Ferlandem Mendym w zaskakujących słowach mówili o Viniciusie, który stał dwa metry od nich. Brazylijczyk niczego nie rozumiał, ponieważ zawodnicy rozmawiali po francusku, ale wszystko nagrały kamery i mikrofony.

- On robi, co chce. Bracie, nie podawaj mu. Matko moja... On gra przeciwko nam - powiedział Benzema o 20 latku, który w pierwszej połowie zawodził. Chwilę później cała trójka wyszła na murawę, a Brazylijczyk jeszcze przed wznowieniem gry otrzymał kilka wskazówek od kolegów.

Po przerwie znowu strzelił Thuram i sytuacja Realu Madryt zrobiła się dramatyczna. Vinicius dalej nie wnosił wiele w ofensywie i zszedł z boiska w 70 minucie. Zastąpił go wracający po kontuzji Eden Hazard. Ostatnie minuty to popis hartu ducha Królewskich.

Jeszcze w 86. minucie na tablicy widniał wynik 2:0 dla Borussii Mönchengladbach. Wtedy do pracy wziął się Benzema, który strzelił gola kontaktowego. Podopieczni Zidane'a wyszarpali remis w samej końcówce po trafieniu Casemiro w doliczonym czasie gry.

6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?