Real Madryt - Real Sociedad
instagram.com/realsociedad
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Lutego 2020

Kompromitacja Realu Madryt. Półfinał Pucharu Hiszpanii bez Królewskich

Real Madryt - Real Sociedad był meczem, którym żyła dzisiaj cała Hiszpania. Kibice liczyli na to, że Real przedłuży swoją zwycięską passę i pokaże drużynie z Baskonii, że potrafi zwyciężać. Niestety, drużyna musiała uznać wyższość swoich rywali i to właśnie drużynę z San Sebastian zobaczymy w półfinale pucharu Hiszpanii. Taki wynik zadziwił wszystkich kibiców hiszpańskiego futbolu.

Real Madryt - Real Sociedad był meczem, który zelektryzował całą Hiszpanię. Kibice z półwyspu Iberyjskiego byli bardzo ciekawi, czy Real Madryt podoła Baskom, którzy są prawdziwym objawieniem tego sezonu La Ligi. Drużyna Zinedine'a Zidane'a, która podchodziła do spotkania jako faworyt musiała uznać wyższość Txuri-Urdin, którzy byli bezlitośni dla Królewskich. Brak Realu w półfinale rozgrywek o Puchar Hiszpanii można traktować w kategoriach wielkiej niespodzianki.

Wielki sukces kadry narodowej. Wygrali aż 8:0, rywale nie mieli żadnych szansWielki sukces kadry narodowej. Wygrali aż 8:0, rywale nie mieli żadnych szansCzytaj dalej

Real Madryt - Real Sociedad. Wielka kompromitacja drużyny Królewskich

Pierwsze minuty spotkania zapowiadały, że spotkanie między San Sebastian a Madrytem będzie bardzo wyrównane. Drużyny w tym sezonie bardzo dobrze radzą sobie w lidze, a drużyna Zidane'a jest wymieniana do bycia faworytem w wyścigu u Puchar Hiszpanii i Ligę Mistrzów. Ku zdziwieniu kibiców, Królewscy zagrali dzisiaj wprost koszmarnie i padli ofiarą świetnej ofensywy drużyny z Baskonii.

Podopieczni trenera Jokina Aperribaya festiwal strzelecki rozpoczęli w 22 minucie, kiedy to Martin Odeegaard zdobył gola zza pola karnego. Pomocnik reprezentacji Norwegii nie celebrował swojego trafienia, ponieważ jest on piłkarzem Realu Madryt, który w San Sebastian przebywa na zasadach wypożyczenia. Jeszcze lepiej od Norwega zaprezentował się Szwed - Alexander Isak. Były napastnik BVB bardzo pewnie skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Areolę w 54. minucie spotkania, kiedy to popisał się efektownym wolejem.

Świetny mecz Isaka

Szwed nie zadowolił się w tym meczu jednym trafieniem. Piłkarz był cały czas wielkim zagrożeniem dla drużyny Realu i wpisał się na listę strzelców raz jeszcze, jak też asystował przy trafieniu Mikela Merino. Ostatecznie to drużyna z Baskonii pokazała swoją klasę i pogrążyła "Królewskich", którzy zdołali strzelić trzy bramki. Na listę strzelców wpisał się brazylijski obrońca Marcelo, Rodrygo i Nacho.

Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt 4:2 - Odegaard 22', Isak 54', 56', Merino 69' - Marcelo 59', Rodrygo 81', Nacho '90+3

4. Gwiazda Fame MMA zawalczy z zawodowym fighterem. "Będzie gorąco"