Gareth Bale Chiny
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 28 Lipca 2019

Real Madryt w OSTATNIEJ chwili odwołuje transfer Garetha Bale'a

Real Madryt był zdecydowany sprzedać Garetha Bale'a. ale wszystko wskazuje na to, że transfer nie dojdzie do skutku, mimo iż oferta Jiangsu Suning dla Walijczyka była bajeczna. Królewscy w ostatniej chwili zmienili jednak zdanie i anulowali porozumienie z chińskim klubem.

Jak podaje The Telegraph, Real Madryt w ostatniej chwili wycofał się z transferu Garetha Bale'a, który dogadał się już w kwestiach finansowych z chińską drużyną Jiangsu Suning. Doniesienia te potwierdza również BBC. Rodzina Walijczyka nie była przekonana co do przenosin do Azji, ale wspaniała oferta w postaci miliona funtów tygodniowo skłoniła gwiazdę Realu Madryt do zmiany barw.

Do tej pory to Gareth Bale sprawiał problemy przy transferze nie chcąc opuszczać Realu Madryt i godzić się na niższe wynagrodzenie, które oferowało mu kilka czołowych klubów z Europy. Wydawało się, że Królewscy za wszelką cenę chcą sprzedać swojego gwiazdora, a oferta z Chin jest jak zbawienie. Problem polegał na tym, że Jiangsu Suning zaoferowało Walijczykowi kolosalne wynagrodzenie, ale nie zamierzało płacić Realowi Madryt za transfer.

Początkowo Los Blancos mieli zgodzić się na transfer za darmo, byle tylko usunąć z drużyny piłkarza, który zarabiał 17 milionów euro na sezon, totalnie zawodził w poprzednim sezonie i wprowadzał do szatni atmosferę zerowej motywacji. Gdy wydawało się już, że przenosiny Walijczyka do Chin rozwiążą problem, działacze Realu Madryt się... rozmyślili.

Jak podaje The Telegraph, władze madryckiego klubu w ostatniej chwili wycofali się z transferu twierdząc, że nie mogą oddać Garetha Bale'a do Chin. Okienko transferowe w Kraju Środka zamyka się 31 lipca, więc jeśli Gareth Bale ma jednak odejść do Azji, to musiałoby się to wydarzyć natychmiast. Czy Jiangsu Suning przedstawi Realowi Madryt kolejną ofertę?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News