Reprezentacja Rosja Boks
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 3 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili: trener Rosjan chory na koronawirusa

Reprezentacja Rosji będzie musiała poradzić sobie bez swojego szkoleniowca w najbliższym czasie. Pojawiły się fatalne wiadomości o jego stanie zdrowia, które z pewnością zasmucą wielu kibiców.

Reprezentacja Rosji w boksie w najbliższym czasie będzie musiała poradzić sobie bez swojego trenera, co z pewnością jest ogromnym problemem dla wszystkich należących do niej zawodników. Co gorsza, wielu z nich również może mieć problemy zdrowotne w konsekwencji niedawnej współpracy ze swoim szkoleniowcem. Informacje podawane przez media brzmią bardzo źle.

Nie da się ukryć, że sytuacja jest trudna, bo paraliżuje całą dyscyplinę sportu w kraju. Oczywiście teraz nie dochodzi do żadnych walk z uwagi na fatalne okoliczności, jednak mimo wszystko trudno spodziewać się, by w obecnych warunkach dalej trwać będą chociażby treningi.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówZmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówCzytaj dalej

Reprezentacja Rosji ma ogromny problem

Reprezentacja Rosji w boksie ma ogromny problem w związku z obecną sytuacją, która paraliżuje całą dyscyplinę. Trener drużyny narodowej nabawił się koronawirusa podczas niedawnej wizyty w Londynie, gdzie Rosjanie przebywali na turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Na miejscu znajdowali się oczywiście również Polacy, co zwiększa ryzyko ich zarażenia.

Anton Kaduszin jest chory, w związku z czym poddał się natychmiastowej izolacji. Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele o jego stanie zdrowia, jednak możemy być pewni, że także sportowcy, którzy mieli z nim kontakt, będą musieli przejść kwarantannę.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcieAnna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcieCzytaj dalej

Reprezentacja Rosji musi podjąć natychmiastowe działania

To nie pierwszy tego typu przypadek po feralnym turnieju kwalifacyjnym w Anglii. Wydawałoby się, że nie powinien się on wcale odbyć, tymczasem każdego dnia docierają do nas informacje o kolejnych zarażonych po bokserskim turnieju. Na organizatorów spadła fala krytyki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News