Reprezentacja
Facebook Kyle Walker
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Kwietnia 2020

Znany piłkarz wyrzucony z reprezentacji! Wszystko przez wydarzenia z ostatniej imprezy

Reprezentacja Anglii w przyszłych meczach będzie musiała sobie radzić beż znanego zawodnika. To efekt nieodpowiedzialnego zachowania, jakiego dopuścił się w obliczu panującej epidemii koronawirusa. Decyzję podjął selekcjoner kadry Gareth Southgate, który jest zniesmaczony zachowaniem piłkarza.

Reprezentacja Anglii znajduje się w gronie faworytów do triumfu w najbliższych mistrzostwach Europy. “Synowie Albionu” pod wodzą byłego piłkarza Garetha Southgate’a będą musieli poradzić sobie bez pomocy ważnego zawodnika, którego trener skreślił z uwagi na skandal obyczajowy z ostatnich dni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaZdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaCzytaj dalej


Reprezentacja Anglii straciła jedną z gwiazd. Wszystko przez głupie zachowanie piłkarza

Anglicy od momentu przejęcia stanowiska selekcjonera kadry w 2016 roku przez Garetha Southgate’a robią stałe postępy. W przyszłym roku będą jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa Europy. Już teraz wiemy, jaki zawodnik na pewno nie otrzyma powołania na najważniejszą piłkarską imprezę Starego Kontynentu. Jest to obrońca Manchesteru City Kyle Walker, który w ostatnich dniach stał się bohaterem, a właściwie antybohaterem seksskandalu. Zawodnik złamał zasady powszechnie przyjętej kwarantanny i zorganizował w swoim domu imprezę, której przebieg dla angielskich brukowców opisała jedna z uczestniczących w niej prostytutek. Dla zawodnika oznacza to serię kłopotów.

Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychCzytaj dalej


"Gareth Southgate jest na niego wściekły”. Gwiazdor Manchesteru City wyrzucony z kadry

Niedługo przed tym gdy na jaw wyszło nieprzyzwoite zachowanie Walkera, nawoływał on rodaków i kibiców do odpowiedzialnego zachowania w trudnym czasie epidemii. Sam jednak nie zamierzał wziąć sobie do serca własnych słów i w swojej posiadłości w Cheshire na zachodzie Anglii zorganizował imprezę, podczas której wraz z jednym z kolegów postanowili skorzystać z usług prostytutek. Gwiazdor Manchesteru City miał pecha, bowiem jedna z kobiet opowiedziała o wszystkim prasie. Zawodnik postanowił opublikować oficjalne przeprosiny.

"Wiem, że będąc profesjonalnym piłkarzem powinienem być wzorem do naśladowania. Chcę skorzystać z okazji i publicznie przeprosić za wybory, których dokonałem. Przepraszam moich bliskich, przyjaciół, klub, fanów i całe społeczeństwo" - powiedział Walker.

Tak łątwo jednak piłkarz nie wykręci się od odpowiedzialności. Zdaniem brytyjskiej prasy, między innymi “Daily Star”, zachowaniem swojego podopiecznego jest zniesmaczony Southgate, który miał nawet stwierdzić, że "Kariera Kyle'a Walkera w reprezentacji Anglii po właśnie się zakończyła". "Gareth Southgate jest na niego wściekły. Już nigdy nie powoła go do reprezentacji Anglii" - relacjonują dziennikarze. "Southgate nie będzie tolerował piłkarzy, którzy wychodzą przed szereg i nie szanują swojego zawodu" - kontynuuje “Daily Star”.

Walkerowi grozi również kara ze strony państwa. Za złamanie zasad kwarantanny grozi nawet do 250 tysięcy funtów grzywny.

Żródło: Daily Star

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News