Reprezentacja Polski Łotwa U-21
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 17 Listopada 2020

Efektowne zwycięstwo Polaków na zakończenie eliminacji. Rywale nie mieli najmniejszych szans

Reprezentacja Polski rozgrywała dziś ostatni mecz eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Polacy nie dali Łotyszom najmniejszych szans i zdobyli trzy punkty. Mimo wszystko kibice nie mają dobrych informacji.

Reprezentacja młodzieżowa prowadzona przez Macieja Stolarczyka zaliczyła dziś swój oficjalny debiut. Nowy selekcjoner zastąpił Czesława Michniewicza, choć zakończenia eliminacji zapewne nie zapamięta jako udanego.

Nasi zawodnicy nie dali dziś Łotyszom najmniejszych szans, w związku z czym zapewnili sobie kolejne trzy punkty na zakończenie eliminacji. Nic nie wskazuje jednak na ten moment na to, by mieli awansować na Euro.

Wszystko zależy od reprezentacji Danii, która musi wygrać z Rumunią. Mecz obu drużyn trwa, jednak zdecydowanym faworytem są Rumuni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Prawdziwy hit w Biedronce. Za kilka złotych możesz kupić produkt, o którym marzą tysiące kobiet
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
Niewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiNiewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski pokonała Łotwę

Łotwa zajmowała przed spotkaniem ostatnie miejsce w grupie i nic nie wskazywało na to, by tym razem miało być inaczej. Nowa kadra pod przewodnictwem Macieja Stolarczyka miała dziś zaliczyć udaną inaugurację i tak też się stało.

Pierwsza połowa jednak wyglądała naprawdę słabo i nie należą się za nią Biało-czerwonym słowa pochwały. Długo wydawało się, że nie uda nam się znaleźć sposobu na dobrze zorganizowanych Łotyszy, którzy stworzyli sobie lepszą sytuację.

Impas przerwany został dopiero w drugiej połowie, gdy swoją sytuację wykorzystał Bartosz Białek. Jego mocny strzał z przewrotki dał Polakom prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca spotkania. Potem byliśmy już znacznie skuteczniejsi.

Drugą bramkę dla Polski zdobył Jakub Kiwior. Zawodnik Żyliny wykorzystał swoją sytuację po rzucie rożnym, gdy piłkę dośrodkował Mateusz Bogusz. Wtedy stało się już jasne, że zwycięstwo nie zostanie nam w żaden sposób wydarte.

Ostatnie trafienie dla Polaków zdobył Patryk Klimala, który pojawił się na murawie jako rezerwowy. W ostatnich minutach honorową bramkę dla Łotyszy zdobył Regza, jednak ostatecznie więcej goli w tym meczu nie padło.

Niewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiNiewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Reprezentacja musi liczyć na Danię

Teraz wciąż nie jesteśmy pewni tego, czy uda nam się awansować na Euro. Trwa mecz Danii z Rumunią i na ten moment przeważają gospodarze, jednak wciąż jest bezbramkowy remis. Zwycięstwo Danii da nam awans na mistrzostwa.

Jeżeli uda nam się awansować, z pewnością byłaby to duża niespodzianka. Pozostaje nam trzymać kciuki za zwycięstwa Biało-czerwonych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi
  2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Niemal zatrzymał się, aby obejrzeć wypadek. Wjechał w niego kierowca niesprawnego auta - Wideo z drona
  7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News