Reprezentacja Polski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Stycznia 2021

Piłkarz reprezentacji Polski zostanie ojcem. Gratulujemy, wspaniała nowina

Reprezentacja Polski kolejne mecze rozegra dopiero na wiosnę, jednak w życiu podopiecznych Jerzego Brzęczka sporo się dzieje. Jeden z zawodników naszej kadry właśnie przekazał fanom niesamowicie radosne wieści. Piłkarz po raz kolejny zostanie ojcem.

  • W Sylwestra życzenia kibicom złożył Maciej Rybus
  • Obrońca reprezentacji Polski opublikował specjalny post w mediach społecznościowych
  • Przy okazji dowiedzieliśmy się, że piłkarz i jego małżonka spodziewają się narodzin dziecka

Reprezentacja Polski od kilku lat może liczyć na występy Macieja Rybusa. Obrońca Lokomotivu Moskwa ma obecnie wiele powodów do zadowolenia. Jak zdradził za pomocą rodzinnego zdjęcia, już niedługo po raz kolejny będzie razem z małżonką świętował narodziny dziecka.

Reprezentacja Polski. Obrońca przekazał kibicom wspaniałą nowinę

Za nami 2020 rok, który trudno zaliczyć do udanych dla kadry Jerzego Brzęczka. Biało-Czerwoni z powodu pandemii koronawirusa nie mogli zagrać w mistrzostwach Europy, a gdy już mieli okazję rywalizować z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu w Lidze Narodów, osiągali wyniki w kratkę.

Reprezentacja Polski miała szansę awansować do turnieju finałowego Ligi Narodów, jednak zaprzepaściła je, przegrywając najpierw z Włochami, a następnie Holandią. Kibice bardziej niż grę naszej kadry zapamiętają słynny już wywiad Roberta Lewandowskiego po przegranym starciu z Włochami.

Nim Biało-Czerwoni ponownie zbiorą się razem, by na wiosnę walczyć w eliminacjach mistrzostw świata, a następnie wziąć udział w mistrzostwach Europy, w życiu kilku z nich zajdą spore zmiany. Kilku z nich prawdopodobnie zmieni kluby, a niektórzy muszą przygotować się na zmiany w życiu prywatnym.

Polak pobił rekord skoczni w Ga-Pa. Niesamowity skok, piękny prezent noworoczny, dwóch naszych na podiumPolak pobił rekord skoczni w Ga-Pa. Niesamowity skok, piękny prezent noworoczny, dwóch naszych na podiumCzytaj dalej

Piłkarzem, który w najbliższych miesiącach będzie musiał poświęcić więcej uwagi najbliższym, jest Maciej Rybus. Obrońca Lokomotivu Moskwa zdradził kibicom wielką tajemnicę przy okazji pożegnania 2020 roku. W Sylwestra piłkarz pochwalił się specjalną fotografią

Maciej Rybus ponownie zostanie ojcem

Na zdjęciu, które pojawiło się na Twitterze kilkanaście godzin temu, możemy zobaczyć Macieja Rybusa w towarzystwie żony i synka. Uwagę kibiców przyciągnęła zwłaszcza ukochana piłkarza, a właściwie jej brzuch.

Nie da się nie zauważyć, że Lana Rybus ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. Oznacza to, że Maciej Rybus i jego partnerka życiowa spodziewają się narodzin kolejnego dziecka. Obrońcy piłkarskiej reprezentacji Polski należy złożyć zatem najszczersze gratulacje!

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News