Reprezentacja Polski zmiany
.
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lutego 2020

Ważne zmiany w Lidze Narodów. Reprezentacja Polski może mieć powody do radości

Reprezentacja Polski musi przygotować się na ważne zmiany w Lidze Narodów. Dowiedzieliśmy się, że zostały one oficjalnie zatwierdzone. Polacy mogą mieć pewne powody do radości z powodu nowych zasad.

Reprezentacja Polski bierze udział w turnieju Ligi Narodów. Nasi siatkarze regularnie odnoszą triumfy i mają nadzieję na triumfy również w tych rozgrywkach. Teraz dowiedzieliśmy się, że niebawem dojdzie do bardzo ważnych zmian w formacie rozgrywek, które mogą znacząco ułatwić zawodnikom osiąganie dobrych wyników. Z pewnością każdy trener może się z nich cieszyć.

Oficjele federacji FIVB dostrzegli pewne problemy, które doskwierały niemalże każdemu ze szkoleniowców drużyn biorących udział w turnieju. Teraz jednak dojdzie do ważnych zmian, które na pewno wpłyną na komfort pracy każdej z drużyn. O takie rozwiązanie trenerzy prosili już od dłuższego czasu, a teraz władze potwierdzają, że już niebawem zostanie ono wprowadzone.

Zawalił się jeden z największych stadionów w Rosji. Dron z kamerą nagrał moment katastrofy (WIDEO)Zawalił się jeden z największych stadionów w Rosji. Dron z kamerą nagrał moment katastrofy (WIDEO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski odczuje większy komfort

Dowiadujemy się, że w siatkarskiej Lidze Narodów dojdzie do ważnej zmiany. Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk poinformował, że już niebawem najprawdopodobniej trenerzy będą mogli zgłosić składy, które będą zawierać więcej niż jedynie osiemnastu zawodników. W związku z długim sezonem ligowym taka liczba była po prostu niewystarczająca.

Możliwe, że trenerzy otrzymają możliwość zgłoszenia aż 25 zawodników do rozgrywek, co doda im znacznie większy komfort w walce o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Dodatkowo każdy z selekcjonerów będzie mógł dokonać przeglądu swojej kadry przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Niedawno o takiej potrzebie wypowiadał się choćby trener Vital Heynen.

Reprezentacja Polski zostanie powiększona

Wygląda więc na to, że polska kadra na Ligę Narodów zostanie powiększona do 25 osób. Spełni się prośba wielu selekcjonerów z całego świata, którzy także otwarcie mówili o tego typu potrzebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy nowy ranking Pucharu Świata. Gigantyczny sukces Dawida Kubackiego, brawo
  2. TOP 10 najlepszych zimowych transferów. Kluby zmienili prawdziwi gwiazdorzy
  3. Ogromny pech polskich skoczków w Japonii. Wiatr sprawił im problemy, zupełnie niespodziewane wyniki
  4. Kamil Grosicki chwalony przez swojego nowego trenera. "Ostrzegałem przed nim chłopaków"
  5. Osobiste wyznanie polskiego skoczka. "Byłem blisko załamania"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju


Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News