Reprezentacja Polski
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Mika - 1 Października 2020

UEFA przekazała fantastycznie wiadomości. Kibice będą zachwyceni

Reprezentacja Polski w piłce nożnej już niedługo rozegra kolejne spotkania. W październiku podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. UEFA właśnie przekazała bardzo ważne informacje, które powinny ucieszyć wszystkich fanów w Polsce i Europie.

Reprezentacja Polski w najbliższych meczach przeciwko Finom, Włochom i Bośniakom zagra przy wsparciu swoich kibiców. Tak jak informowaliśmy wczoraj, UEFA podjęła odpowiednią decyzję, aby kibice mogli wrócić na stadiony w meczach reprezentacyjnych. Teraz informacja ta została potwierdzona oficjalnie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem roku. Wielkie wyróżnienie dla PolakaRobert Lewandowski najlepszym piłkarzem roku. Wielkie wyróżnienie dla PolakaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra przy kibicach już w październiku

W środę 30 września dowiedzieliśmy się, że UEFA planuje wprowadzić w organizowanych przez siebie meczach możliwość wejścia kibiców na stadiony. Teraz europejska centrala potwierdziła, że taka możliwość zostanie wprowadzona już w najbliższych meczach kadr narodowych.

- Komitet Wykonawczy UEFA zdecydował na zezwolenie na częściowy powrót kibiców na mecze UEFA, w krajach, gdzie pozwalają na to przepisy, począwszy od meczów reprezentacji w przyszłym tygodniu - czytamy w komunikacie.

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

Limit większy niż przewidywano

Pierwsze informacje mówiły o tym, że na stadiony będą mogły zostać wypełnione tylko w 25 procentach. Okazuje się, że dozwolona liczba kibiców będzie nieco większa, bo sięgnie maksymalnie 30 procent.

- Liczba kibiców zostanie ograniczona do maksymalnie 30 procent pojemności stadionu, a kibice gości nie będą wpuszczani na mecze do odwołania. Zarówno dopuszczenie fanów, jak i limit frekwencji zależą od decyzji władz lokalnych. Mecze UEFA nie mogą być rozgrywane z publicznością, jeśli lokalne władze nie zezwalają na to władze kraju. Limit 30 procent może zostać osiągnięty tylko wtedy, gdy limit ustalony przez władze lokalne nie jest niższy - dowiadujemy się z komunikatu UEFA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News