Reprezentacja Polski Jerzy Engel
YouTube - Polonia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 1 Grudnia 2019

Były selekcjoner reprezentacji Polski komentuje grupy Euro 2020. "Super losowanie"

Reprezentacja Polski poznała swoich rywali w trakcie Euro 2020. Losowanie grup postanowił skomentować jeden z byłych selekcjonerów. Jego wypowiedź na temat wczorajszej ceremonii była pełna optymizmu.

Reprezentacja Polski miała wczoraj okazję do zapoznania się ze składem swojej grupy. Dowiedzieliśmy się, że nasi piłkarze w trakcie Euro 2020 zagrają z Hiszpanią, Szwecją oraz jedną z drużyn, która zdoła wywalczyć zwycięstwo w barażach. Kibice szybko zaczęli komentować naszą grupę, najczęściej ciesząc się z tego, że jest ona zupełnie inna od tych, które trafiały nam się w ostatnich latach.

Losowanie było również powszechnie komentowane w polskich mediach. Głos zabrał między innymi jeden z byłych selekcjonerów. Stwierdził, że jego zdaniem grupa nie wygląda źle i z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Spodziewamy się, że czekają nas bardzo ciekawe starcia, a Jerzy Engel twierdzi wprost, że wynik losowania bardzo przypadł mu do gustu.

Wyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórWyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórCzytaj dalej

Reprezentacja Polski poznała swoich rywali

- Super losowanie z tego względu, że wiadomo było, że w finałach mistrzostw Europy, a szczególnie w takiej formule, którą mamy, trzeba było dostosować się do tej układanki. Było wiadomo, że trafimy na gospodarzy mistrzostw. Z trzeciego koszyka doszła Szwecja, która nie jest tuzem europejskim. To solidny zespół, który gra rzemieślniczą piłkę, ale bez takich gwiazd, jakie my mamy w swojej drużynie - powiedział Jerzy Engel w "Cafe Futbol".

Były selekcjoner podkreślił, że cieszy go właśnie to, że pod względem logistycznym nie trafiliśmy na najgorszą możliwą grupę, której uczestnicy będą grać w Baku oraz w Rzymie. Te miasta oddalone są od siebie najdalej i transport między innymi mógłby oznaczać spore problemy, których na szczęście reprezentacja Polski uniknie. To z pewnością spory pozytyw losowania.

Reprezentacja Polski ma szansę na awans

W programie pojawił się także Hubert Małowiejski, szef banku informacji reprezentacji Polski, który także cieszy się z wyników losowania. Wskazał on na to, że prawdopodobnie w żadnej innej grupie nie byłoby nam łatwiej, a tutaj liczymy się z pewnością w walce przynajmniej o drugie miejsce. Sprawdzian z Hiszpanami powinien również pokazać nam, na co stać naszą drużynę narodową.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grzegorz Krychowiak z wielkim wyróżnieniem od kibiców. Zdeklasował rywali, ogromna przewaga
  2. Robert Lewandowski zostanie wyróżniony na gali Złotej Piłki! Zbigniew Boniek ujawnił ważną informację
  3. Marcin Najman kończy karierę! Gwiazdor powiedział, kiedy pożegna się z walkami
  4. Niesamowity Robert Lewandowski. Polak sam strzelił więcej goli, niż Barcelona i Chelsea
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News