Reprezentacja Polski Linetty
Instagram - Karol Linetty
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Reprezentant Polski podpisze nowy kontrakt ze swoim klubem. Dostanie wysoką podwyżkę

Reprezentacja Polski może liczyć na komfort wyboru piłkarzy na niektórych pozycjach. Jeden z zawodników w okręgu zainteresowań trenera podpisze nowy kontrakt z klubem. Zanosi się na to, że otrzyma tym samym wysoką podwyżkę.

Reprezentacja Polski z pewnością nie może narzekać na wąską kadrę. Jerzy Brzęczek ma do wyboru wielu zawodników w każdej formacji, jednak nie wszyscy z nich mogą już teraz być pewni wyjazdu na Euro 2020. Jeden z byłych gwiazdorów kadr młodzieżowych być może już w najbliższej przyszłości będzie musiał pogodzić się z brakiem powołania od trenera.

Teraz jednak usłyszał on bardzo dobrą wiadomość, która z pewnością może świadczyć o zaufaniu, którym darzą go władze klubu. Karol Linetty już niebawem najprawdopodobniej przedłuży umowę, która wiąże go z włoską Sampdorią. Dowiadujemy się, że polski pomocnik ma otrzymać znacznie wyższe wynagrodzenie niż to, którym mógł pochwalić się do tej pory.

Znamy miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki! Wielkie rozczarowanieZnamy miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki! Wielkie rozczarowanieCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma spory luz w środku pola

Jerzy Brzęczek nie może narzekać na swoją sytuację w środku pola. Selekcjoner może korzystać z usług Grzegorza Krychowiaka, Jacka Góralskiego, Krystiana Bielika, a w odwodzie pozostaje jeszcze Karol Linetty. Pomocnik Sampdorii co prawda nie pojawiał się ostatnio na zgrupowaniach, gdy reprezentacja Polski rozgrywała swoje mecze, ale wciąż pozostawał do dyspozycji trenera.

Nasz pomocnik cieszy się doskonałą opinią we Włoszech, w związku z czym otrzymał propozycję podpisania nowego kontraktu z Sampdorią. Jak się dowiadujemy, na jego mocy mógłby zarabiać znacznie więcej niż do tej pory. Włosi doceniają polskiego zawodnika za jego waleczność, którą pokazuje już od kilku lat w barwach klubu z Genui. Mają nadzieję, że uda im się utrzymać go na dłużej.

Reprezentacja Polski nie narzeka na brak pomocników

Choć w tym sezonie Linettemu wiedzie się nieco gorzej, to pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego, że mimo wszystko Włosi darzą go ogromnym szacunkiem i zamierzają nagrodzić go za poprzednie lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News